Üksi koju jäädes tekib paljudes harvaesinev vabadusetunne, mida lihtsalt tahaks kuidagi tähistada - näiteks  lubades endale midagi, mida kaaslaste kodusviibimise ajal kunagi ei teeks. Mida siis? Vaatame järele.

Eesti Rahvusringhääling (ERR) Эстония

19. augusti Üheslaulmise kontserdi seitsmes lugu oli "Kungla rahvas".

Magnus Kirt tõestas, et ta on tõeline raudmees

Ohtuleht

EMil pronksmedali võitnud odaviskaja Magnus Kirdi hea vorm püsib. Sel nädalavahetusel tõestas ta taas, et on tõeline raudmees - eile tuli ta Birminghamis Teemantliiga etapil kolmandaks ja täna triumfeeris Pärnus.

Järelvaadatav: Flora võttis koduväljakul kohustuslikud võidupunktid

Postimees

Tallinna Flora alistas jalgpalli Eesti meistriliiga 23. voorus koduväljakul linnarivaal Kalevi 3:1. Flora asus Mark Anders Lepiku 56. ja 61. minuti väravatest 2:0 juhtima, kuid Kevin Rääbis vastas 68. minutil. Lõppseisu vormistas 88. minutil ilusast karistuslöögist Zakaria Beglarišvili.

Flora võttis koduväljakul kohustuslikud võidupunktid

Postimees

Tallinna Flora alistas jalgpalli Eesti meistriliiga 23. voorus koduväljakul linnarivaal Kalevi 3:1. Flora asus Mark Anders Lepiku 56. ja 61. minuti väravatest 2:0 juhtima, kuid Kevin Rääbis vastas 68. minutil. Lõppseisu vormistas 88. minutil Zakaria Beglarišvili.

Järelvaadatav: Eesti andis Avo Keele juhendatavale Lätile geimi, kuid alustas EM-valiksarja kindla võiduga

Postimees

Eesti võrkpalli rahvusmeeskond alustas 2019. aasta Euroopa meistrivõistluste valiksarja veenva võiduga, kui Riias saadi 3:1 (25:22, 25:17, 22:25, 25:19) jagu Avo Keele juhendatavast Läti koondisest. Eesti koondise resultatiivseimad olid Renee Teppan, Robert Täht ja Timo Tammemaa – kõik kolm meest panustasid võitu 17 punktiga. Kahekohalise punktisummani jõudis veel Kristo Kollo, kelle arvele jäi 11 silma. Tutvu statistikaga!

Ohtuleht

Eesti võrkpallikoondis alistas Riias Avo Keele juhendatava Läti koondise 3:1 (25:22, 25:17, 22:25, 25:19). Avageimis tegid eestlased 4:4 seisult vahespurdi pärast mida nauditi pikalt neljapunktilist eduseisu. Ometi suudeti see maha mängida ning lätlased tagasi mängu lubada (18:18). Edasi kulgeti punkt-punkti heitluses kuni seisul 23:21 tuli servima Avo poeg Markkus, kes ka serviässa virutas ning sinilõvide geimivõidu sisuliselt kindlustas.