Maimu Pajusaar

Näitleja Maimu Pajusaar telelavastuses "Koera süda".

Rikkus maapõues? Eestis alustatakse rauamaardla eeluuringuid

Postimees

Teadlased on üle poole sajandi oodanud võimalust uurida Jõhvi rauamaagi leiukohta ning nüüdseks on saadud nii luba kui ka raha, et alustada järgmisel suvel miljon eurot maksma minevaid eeluuringuid, millel võib olla ülemaailmne tähtsus.

Makedoonia valmistub pühapäevaseks nimereferendumiks

Eesti Rahvusringhääling (ERR) Эстония

Makedoonia valmistub pühapäevaseks rahvahääletuseks riigi tulevase nime üle. Kuna Kreekas on samanimeline provints, on kaks riiki territoriaalvaidluse vältimiseks lõpuks kokku lepitud, et uueks ametlikuks nimeks saab Põhja-Makedoonia Vabariik.

Holland loodab vähendada nutisõltuvust krõbeda trahviga

Hollandi transpordiminister loodab hakata trahvima nutitelefone kasutavaid rattureid paarisaja euro suuruse trahviga. Paraku jääb ebaselgeks, kas tervet mõistust saab ikka karmide karistustega asendada, nendib R2 tehnikakommentaaris Kristjan Port.

Nutilembus võib tuua Hollandi ratturitele uuel aastal krõbeda trahvi

VIDEO | Hazardi suurepärane tabamus kukutas hooaja esimese kaotuse saanud Liverpooli

Ohtuleht

Hooaega seitsme järjestikuse võiduga alustanud Liverpool komistas eile koduväljakul Londoni Chelsea otsa.Kui Inglismaa kõrgliigas on Liverpooli tänavuse hooaja võitude saldo kuuest kuus ja Meistrite liigas ühest üks, siis Inglismaa liigakarikas langeti konkurentsist juba esimesel tõkkel. Kodus pallinud Liverpool läks kohtumist 58. minutil juhtima. Kauni käärlöögiga saatis mänguvahendi väravavõrku Daniel Sturridge. Punaste eduseis kestis veidi üle 20 minuti, kohtumise 79. minutil viigistas Emerson... Читать дальше...

Самолеты НАТО перехватили над Балтийским морем стратегические бомбардировщики РФ

Delfi.ee

Истребители Германии и Бельгии перехватили два российских сверхзвуковых бомбардировщика Ту-160 над Балтийским морем. Об этом в среду, 26 сентября, сообщает dpa со ссылкой на представителя НАТО. В бундесвере агентству подтвердили эту информацию.

USA presidendi sõnul keeldus ta kohtumisest Kanada peaministriga

USA president Donald Trump ütles kolmapäeval, et keeldus kahepoolsest kohtumisest Kanada peaministri Justin Trudeauga seoses uuenenud kaubandusvaidlustega ja ähvardas taas tariifide kehtestamisega.

Loomakaitsjad paluvad: tee kindlaks, et sinu lemmikud on tormituulte eest kaitstud

Postimees

Riigi ilmateenistuse kohaselt on sügistormid käes ja maruilma lubatakse veel järgmisel nädalalgi. Seoses sellega palub Loomapäästegrupp kriitilise pilguga üle vaadata koduloomadele kaitset pakkuma pidavad kuudid ja ehitised. Lisaks peavad loomapidajad tagama, et nende hoolealused ei jääks tõusuvette lõksu.

TEINE TASE | Paavsti külaskäik ajas meid tülli!

Ohtuleht

„Teine tase“ on iganädalane videomängusaade, kus vaadeldakse värskelt ilmunud teoseid, arutatakse viimase nädala tähtsamate uudiste üle ning sukeldutakse ka teemadesse, mis jäävad mängutööstusest väljapoole.

Повторится ли вчерашний шторм? Следите за погодой в Эстонии в режиме онлайн!

Delfi.ee

Вчера Эстонию накрыл сильный шторм. Например, в Пирита вода вышла из берегов и затопила пляж, в порту люди бросились спасать свои яхты. Смотрите, какая погода в разных городах Эстонии сегодня, а также читайте прогноз на ближайшие дни.

VIDEO | Madridi Real lasi endale avapoolajal kolm väravat lüüa ning luhtas suurepärase võimaluse liidriks tõusta

Ohtuleht

Eilne õhtu oli Hispaania jalgpalli kõrgliigas üsnagi erakordne. Kaotasid nii Barcelona kui ka Madridi Real. Kui Barcelona alistus tabeli lõpuosas paiknevale Leganesile, siis Madridi Realil oli vastas vähe kõvem pähkel - võiduga tabelis neljandaks tõusnud Sevilla. Koduplatsil pallinud Sevilla ei jätnud midagi juhuse hooleks ning lõi juba avapoolajal kolm väravat - portugallane Andre Silva skooris 17. ja 21. minutil, prantslane Wissam Ben Yedder lisas 39. minutil veel ühe. 3:0 tulemusega kohtumine... Читать дальше...