2019

Новости за 21.04.2019

Olümpiakrossi karikasarja avaetapil võidutsesid Mõttus ja Pajur

Eesti Rahvusringhääling (ERR) Эстония

21. aprillil sai Pirita spordikeskuses stardi Husqvarna olümpiakrossi karikasarja teine hooaeg. Avaetapil võidutsesid eliitklassis Mari-Liis Mõttus (Haanja Rattaklubi) ja Markus Pajur (Kalevi Jalgrattakool).

Motomehed tõid Maardust kaks auhinda

Parnu Postimees

Mootorratturite enduuro Eesti meistri- ja karikavõistluste esimesel etapil Tallinn GP Maardu ümbruses pakkusid eestlastele konkurentsi Soome, Läti ja Leedu sportlased ja paremus selgitati tosinas masinaklassis.

Käsipalli Balti liiga võitis neljandat aastat järjest Riihimäe Cocks

Postimees

Eesti klubide osaluseta sel hooajal toimunud käsipalli Balti liiga finaalturniiril võidutses neljandat aastat järjest Soome klubi Riihimäe Cocks. Ülipõnevate kohtumistega Minskis toimunud Final Four pakkus haarava finaali, kus Cocks alistas Ukraina klubi Zaporožje ZTRi tulemusega 23:22 (10:11). Pronksmedalid kuulusid sel aastal Minski SKAle.

Soome kultusrakordionist Kimmo Pohjonen esines Pärnus täismajale

Kimmo Pohjonen on kogu maailmas nime teinud Soome lõõtspillimängija, kes tuuritanud nii Euroopas, Aasias kui Põhja-Ameerikas. Eile näitas ta pärnakatele oma võimeid, esitledes akordioni, mis samal ajal lubab mängida nii akustiliselt kui elektroonselt.

Käsipalli Balti liiga võitis Riihimäe Cocks

Eesti klubide osaluseta sel hooajal toimunud käsipalli Balti liiga finaalturniiril võidutses neljandat aastat järjest Riihimäe Cocks. Ülipõnevate kohtumistega Minskis toimunud Final Four pakkus haarava finaali, kus Cocks alistas Ukraina klubi Zaporožje ZTR-i 23:22 (10:11). Pronksmedalid kuulusid sel aastal Minski SKA-le.

Liverpool ei vääratanud, ManU ja Arsenal said üllatuskaotused

Inglismaa jalgpalli meistrivõistlustel tõusis taaskord liidriks Liverpool, kes alistas võõrsil Cardiff City. Meistrite liiga koha eest heitlevad Manchester United ja Londoni Arsenal kaotasid vastavalt Evertonile ja Crystal Palace'ile.