2020

Новости за 03.10.2020

Noored tähed tõid Dortmundi Borussiale teise võidu

Eesti Rahvusringhääling (ERR) Эстония

Saksamaa kõrgliigas sai Dortmundi Borussia koduväljakul jagu Freiburgist tulemusega 4:0, neist kahe autoriks oli Norra imelaps Erling Haaland, kellele andis resultatiivsed söödud Giovanni Reyna.

Turismifirmade liit kaalub riigi vastu kohtuteed

Eesti Turismifirmade liit on pöördunud õiguskantsleri poole ja kaalub pöördumist kohtusse seoses majandus-ja kommunikatsiooniministeeriumist tulnud otsustega, mis ei võimalda teha otselende kolmandatesse riikidesse. Minister Taavi Aas (KE) ütles, et on otsuseid tehes lähtunud nakkusohust.

Homne päev kostitab tugeva vihmasajuga

Parnu Postimees

Homme koondub madalrõhkkond Briti saartele, aga laieneb servaga üle Läänemere, tuues lähemale pilvemassi, mille kohati tugev sadu jõuab päeva peale saartele, Liivi lahe äärde ja Eesti lõunaserva ja laieneb edasi põhja poole.

KÕVA SÕNA! Hannes Soomer tegi Eesti motospordi ajalugu

Ohtuleht

Motosportlane Hannes Soomer tõusis laupäeval Prantsusmaal Magny-Cours’i ringrajal Supersport klassi MMil esimese eestlasena poodiumile. Hooaja seitsmenda etapi esimese võistlussõidu lõpetas ta kolmandana!

Tanel Kangert alustas Giro d'Italia velotuuri 18. kohaga

Maikuust oktoobrisse nihutatud Giro d'Italia velotuur algas 15,1-kilomeetrise temposõiduga, mille võitis maailmameister Filippo Ganna (Ineos Grenadiers). Ainsa eestlasena kolmenädalasel mitmepäevasõidul osalev Tanel Kangert (EF Pro Cycling) sai 18. koha.

В пешеходных туннелях виадука круга Хааберсти создадут интерактивную подсветку

Delfi.ee

По заказу департамента окружающей среды и коммунального хозяйства в пешеходных туннелях дорожной развязки Хааберсти на следующей неделе начнутся работы по созданию архитектурного интерактивного светового решения.

Araabia tennisist teeb Prantsusmaa lahtistel ajalugu

Tuneesia tennisist Ons Jabeur (WTA 35.) võitis Prantsusmaa lahtistel kaheksanda asetusega Arina Sabalenkat tulemusega 7:6 (7), 2:6, 6:3. Varem ei ole sel turniiril ükski Araabia naine neljandasse ringi jõudnud.

VIDEO | Maailma tugevaim naine nihutas inimvõimete piire

Ohtuleht

40aastane Donna Moore on suure tõenäosusega maailma tugevaim naine. Üksikemana kasvatab ta kaht last, kuid selle kõige kõrvalt jagub tal aega ka inimvõimete piiride nihutamiseks. Äsja püstitas ta maailmarekordi, tõstes üle 122 cm kõrguse poomi 171 kg kaaluva ümmarguse kivi.

Jüri Vips sai Itaalias teise koha

Vormelisõitja Jüri Vips jätkab võistlemist Itaalias Mugello ringrajal vormel-3 Euroopa regionaalsetel meistrivõistlustel. Esimesel võistlussõidul pälvis eestlane teise koha.