2021

Новости за 20.02.2021

Müncheni Bayern sai Bundesligas kolmanda kaotuse

Eesti Rahvusringhääling (ERR) Эстония

Saksamaa jalgpalli kõrgliigas teenis hooaja kolmanda kaotuse liidermeeskond Müncheni Bayern, kes jäi võõrsil alla Frankfurdi Eintrachtile 1:2.

Eesti Laulu teise poolfinaali lavale astus külalisena ka Daniel Levi, kes esitles oma värsket singlit "Jasmine".

Päev enne sõitu näeb Tartu maratoni suusarada hea välja

Tartu maratoni eelõhtul pakub aruteluks palju ainest pühapäevane ilm. Asjatundjad usuvad, et oodatava sulailma tõttu kujuneb maratonist tõsine katsumus. Rada ise on väga heas korras.

Peatreener Štelmahers langes rahvusliku häbi osaliseks

Postimees

Kui Eesti korvpallikoondis on lähedal sellele, et jõuda pärast taasiseseisvumist neljandat korda EMile, siis meie lõunanaabrid jäid kolmandat korda pärast taasiseseisvumist Vana Maailma tšempionaadilt välja.

Saalijalgpalliliigas nähti Kohilas väravate- ja Narvas kaartiderohket mängu

Saalijalgpalli meistriliiga põhihooaja väravaterohkeim kohtumine toimus laupäeval Kohilas, kus kohalik Rummu Dünamo läks liidermeeskond Viimsi Smsraha vastu küll 14. minutil 1:0 juhtima, kuid külalised võitsid poolaja 4:1 ja kogu kohtumise koguni 18:3.

Liverpool kordas oma ajaloo pikimat kaotusseeriat

Inglismaa jalgpalli kõrgliiga 25. voorus kaotas tiitlikaitsja Liverpool kodus linnarivaal Evertonile 0:2. Väravad lõid kolmandal minutil Richarlison ja 83. minutil penaltist Gylfi Sigurdsson.

Pühapäeval ootab meid vihm

Pühapäeval tuleb valmistuda sombuseks ilmaks ja olla teedel jäite tõttu tähelepanelikud. Samuti on oodata nii lörtsi kui ka vihma.

Rakveres tekitab poleemikat toonekurg Jüri

20. jaanuaril sai Rakvere juurde uue elaniku. Sealsesse Soolikaojja asus elama valge toonekurg, keda kohalikud kutsuvad Jüriks.

Robert Rooba superhoog ei ole JYP-i jaoks piisav

Eesti jäähokikoondislane Robert Rooba viskas Soome kõrgliigas taas kaks väravat, kuid tema koduklubi JYP pidi jällegi vastase paremust tunnistama.