2024

Новости за 30.03.2024

Tallinna rahvusvahelise padeliturniiri võit läks Soome

Eesti Rahvusringhääling (ERR) Эстония

Mustamäel Padel Arenas padelikeskuses aset leidnud rahvusvahelise padeliturniiri finaalis mängisid Soome paarid, tiitli võitsid Axel Waris ja Juuso Tapanainen.

Pühapäeval on Lõuna-Eestis ligi 20 kraadi sooja

Pühapäev on olulise sajuta ja soe, Lõuna-Eestis võib temperatuur ulatuda 20 kraadi lähedale. Soe toob Eestisse ka Sahara kõrbe tolmu.

Bilbao ja Baskonia teenisid koduses kõrgliigas võidulisa

Eesti korvpallikoondislase Kristian Kullamäe koduklubi Bilbao Basket teenis laupäeval Hispaania kõrgliigas olulise võidu, kui alistas võõrsil Breogani. Võidukas oli ka Maik-Kalev Kotsari ja Sander Raieste koduklubi Baskonia, kes sai kodupubliku toel Zaragozast jagu.

Rahvusvaheline teatenelik püstitas Texases mitteametliku maailmarekordi

Tippsprinterid Julien Alfred, Rhasidat Adeleke, Lanae Thomas ja Dina Asher-Smith ühendasid laupäeval jõud ning jooksid Texases toimuval NCAA võistlusel 4x200 meetri teatejooksus maailmarekordi, mis paraku aga ametlikku kinnitust ei saa.

Tattar tegi USAs võimsa tõusu

Postimees

USAs Houstonis toimuvatel Texase osariigi discgolf’i meistrivõistlustel tõusis Kristin Tattar võistluste teisel päeval esikolmikusse.

Toomas Kiho ⟩ Lennart eesti rahva eesotsas

Postimees

Ametliku riigipea rolli kõrval on ehk tähtsamgi või vähemalt niisama tähtis üks teine valdkond, kus Lennart Meri on kahtlemata olnud ja on siiani eesti rahva eesotsas, kirjutab Akadeemia peatoimetaja Toomas Kiho.

Narva PSK võitis finaalseeria avamängu

Narva PSK alustas laupäeval jäähoki Eesti meistrivõistluste finaalseeriat võidukalt, kui alistas kodujääl Tartu Välk 494 6:3. Pronksimängus teenis võidu Kohtla-Järve SK Viru Sputnik.

Kaunase lennujaam laieneb suurte sõjaväelennukite võõrustamiseks

Kaunase lennujaama põhjapoolse perrooni laiendus, mis peaks valmima 2025. aastal, loob parkimisala veel umbes 20 lennukile ja võimaldab lennujaamal võõrustada suuri sõjaväelennukeid, teatas lennujama operaator reedel.

Tattar näitas Houstonis teisel võistluspäeval klassi

Houstonis toimuvatel Texase osariigi meistrivõistlustel avapäeva järel 10.-13. kohta jaganud Kristin Tattar tegi suurepärase võistluspäeva ning tõusis esikolmikusse.

Leverkusen päästis viimastel minutitel kaotusteta hooaja

Saksamaa jalgpalli kõrgliigas esimese meistritiitli poole sammuv Leverkuseni Bayer oli laupäeval lähedal hooaja esimesele kaotusele, kuid teenis viimastel minutitel hoopis võidu.