2023

Новости за 18.12.2023

Cibona upisala petu pobjedu u nizu, Vukovi bolji od Alkara

KK Cibona Vip

KK Cibona – KK Alkar 89-76 (34-27, 21-23, 20-8, 14-18) Cibona je u sklopu 13. kola Favbet Premijer lige upisala pobjedu protiv Alkara rezultatom 89-76. Bila je to jedna dobra utakmica kroz prvo poluvrijeme gdje je unatoč odličnom šuterskom periodu Cibone, Alkar držao priključak. Ipak, drugo poluvrijeme Cibona je fokus prebacila na obranu i to […]

Snažan zemljotres pogodio Kinu

Vijesti.ba

Zemljotres magnitude šest stepeni Richtera večeras je pogodio sjevernu centralnu Kinu, saopćio je američki Geološki zavod.

Plenković: Ovakvi izborni rezultati su realnost današnje Srbije

Vijesti.ba

Hrvatski premijer Andrej Plenković izjavio je u ponedjeljak da su rezultati izbora u Srbiji, na kojima je uvjerljivo pobijedila vladajuća Srpska napredna stranka, realnost te zemlje, no brine ga što hrvatska nacionalna manjina nije ušla u parlament.