2024

Новости за 21.01.2024

Netanyahu odbacuje uslove Hamasa za oslobađanje taoca

Vijesti.ba

Izraelski premijer Benjamin Netanyahu rekao je u videu obraćanju danas da "kategorički" odbacuje uslove Hamasa za oslobađanje talaca, nakon što je objavljen izvještaj o napadu 7. oktobra.

Kadeti u teškoj utakmici slavili u gostima protiv Šibenke

KK Cibona Vip

GKK Šibenka – KK Cibona 69-82 (30-30, 16-19, 10-18, 13-15) Kadeti Cibone slavili su u sklopu 2. kola Jedinstvene kadetske lige na gostovanju u Šibeniku protiv Šibenke rezultatom 69-82. Bio je to izjednačen susret tijekom prvih 20 minuta, da bi Cibona u drugom poluvremenu ipak nešto boljom igrom od domaćina stekla dostatnu prednost koju uspijeva obraniti […]