Ekspertai perspėja, kad Kremlius gali pasinaudoti įstatymu, leidžiančiu į savivaldybių tarybas rinkti ir neturinčius pilietybės asmenis. Esą taip Rusija gali nesunkiai rasti sau palankių kandidatų, kuriems pagal įstatymą tereikia turėti nuolatinį leidimą gyventi Lietuvoje. Kai kurie parlamentarai jau žada taisyti įstatymus.

Skaityti daugiau

Kauno „Žalgiris“ namuose nukovė „Olympiakos“

Vakaru ekspresas

Vyrų krepšinio klubų Eurolygos 11-ojo turo rungtynėse ketvirtadienį Kauno „Žalgiris“ namuose 83:75 (19:29, 21:19, 20:11, 23:16) nugalėjo Pirėjo „Olympiakos“ (Graikija) krepšininkus. Antrojo kėlinio pradžioje kauniečiai turėjo 13 taškų deficitą (19:32), bet priartėjo prie varžovų ir 19-ąją min. sumažino atsilikimą iki dviejų taškų (40:42). Prieš ilgąją pertrauką svečiai vėl šiek tiek nutolo (48:40).Įpusėjus trečiajam ketvirčiui, žalgiriečiai išlygino rezultatą (48:48), o kėlinio pabaigoje išsiveržė į priekį 60:59. Читать дальше...

Akibrokštas streikuojantiems mokytojams: paliko be socialinio draudimo