Lietuvoje sekmadienio vakarą dėl buvusio ar besitęsiančio snygio valstybinės reikšmės kelių dangos su šlapio sniego provėžomis, vietomis padengtos plonu sniego sluoksniu, slidžios.

Skaityti daugiau

„MoQ“ mokės vartotojams – startuoja dalies pinigų grąžinimo programa

Verslo Zinios

Ryšio operatorių įkurtas mobiliųjų mokėjimų startuolis „MoQ“ (UAB „Mobilieji mokėjimai“), priverstas dėl vartotojų varžytis su bankais ir kitais fintech startuoliais, stiprina konkurenciją ir ima vilioti naudotojus, siūlydamas jiems dalies pinigų grąžinimą (angl. cash back).

Penki Lietuvos plaukikai Belgijoje kovos finaluose

Vakaru ekspresas

Antverpene (Belgija) vykstančių 16-ųjų tarptautinių plaukimo varžybų „Flanders Cup“ vyrų 100 m plaukimo laisvuoju stiliumi atrankos varžybose sekmadienį Lietuvos atstovas Danas Rapšys užėmė antrąją vietą ir pateko į finalą. Du aukso medalius Belgijoje jau iškovojęs lietuvis nuotolį įveikė per 49,96 sek. ir nusileido tik olandui Kyle'ui Stolkui (49,75 sek.). Aleksas Savickas atrankoje liko 58-as (54,24 sek.), o Tomas Navikonis - 70-as (55,16 sek.). Atrankos varžybose dalyvavo 118 plaukikų. Į finalą pateko aštuoni sportininkai. Читать дальше...