2022

Новости за 22.11.2022

Paskelbti Kauno mokslo premijų laureatai

Verslo Zinios

Kauno miesto mokslo premijos šiemet skirtos Kauno technologijos universiteto (KTU) mokslininkams – profesoriui dr. Petrui Rimantui Venskutoniui už laimėjimus fizinių, biomedicinos, žemės ūkio ir technologijos mokslų srityje bei vyriausiajam mokslo darbuotojui doc. dr. Vaidui Petruliui – už nuopelnus humanitarinių ir socialinių mokslų sferose.

Kurį mėnesį finansiškai naudingiau atostogauti?

Vakaru ekspresas

Planuodami metines atostogas darbuotojai dažnai atsižvelgia į metų laiką, vaikų atostogas, šeimos šventes ar net darbdavių pageidavimus. Tačiau ne mažiau svarbus turėtų būti ir finansinis klausimas. Atostogaujant tam tikrais mėnesiais gaunami atostoginiai gali stipriai skirtis.

Lionelis Messi po fiasko prabilo apie situaciją rinktinės rūbinėje – visi „nužudyti“, galvojo apie įvarčius ir lengvą pergalę

Lietuvos Rytas

Trečiąją pasaulio futbolo čempionato dieną Katare sulaukta išskirtinės sensacijos: vieni iš planetos pirmenybių favoritų Argentinos žaidėjai vedami Lionelio Messi 1:2 nusileido Saudo Arabijos futbolininkams. Vienintelį įvartį argentiniečiams nuo 11 metrų žymos pirmo kėlinio pradžioje pelnė L.Messi, o antrame kėlinyje Saudo Arabijos ekipa per penkias minutes pelnė du įvarčius, po kurių Pietų Amerikos čempionai neatsigavo.