2023

Новости за 23.08.2023

V. Mitalas ragina grįžti prie įsipareigojimų švietimui: streikuoti ketinančių mokytojų lūkestis dėl atlyginimo yra suprantamas

Lietuvos Rytas

Seimo vicepirmininko Vytauto Mitalo teigimu, nors mokytojų planuojamas streikas yra kraštutinė priemonė, politikai turi surasti lėšų atlyginimų didinimui ir vėl iškelti švietimą į pirmą vietą. „Laisvietis“ teigia suprantantis mokytojų lūkestį dėl atlyginimų didinimo, nes, anot jo, darbo užmokesčio augimas yra ir politinių partijų sutartas siekis.

Lietuvos verslui – daugiau galimybių įžengti į naujas rinkas: skirs 5 mln. eurų

Ekonomikos ir inovacijų ministerija (EIMIN) skelbia 5 mln. eurų kvietimą Vidurio ir Vakarų Lietuvos regione veikiančioms labai mažoms, mažoms ir vidutinėms įmonėms (MVĮ). Pasak ministerijos, šiomis investicijomis bus skatinamas minėtų įmonių veiklos tarptautiškumas ir naujų eksporto rinkų paieška bei jų plėtra.

Čempionų kelias (10). Giedrius Gustas: netikėtai pakeitė senbuvį ir tapo jauniausiu rinktinės nariu

Svarbiausia Lietuvos komanda – vyrų krepšinio rinktinė – atkūrus Nepriklausomybę tik vieną kartą tapo didžiųjų tarptautinių varžybų čempione. Mūsiškiai 2003 metais Švedijoje iškovojo Europos pirmenybių aukso medalius. Šiemet, pažymint didžiosios pergalės dvidešimtmetį, lrytas.lt pažvelgė, kaip susiklostė čempionų likimai.