World News in Polish
Июль
2017

Новости за 10.07.2017

World Grand Prix: Argentyna pewnie pokonana, komplet zwycięstw Biało-Czerwonych - Onet.pl

Sport – Google News (pl)

Onet.pl

World Grand Prix: Argentyna pewnie pokonana, komplet zwycięstw Biało-Czerwonych
Onet.pl
Trzy zwycięstwa do zera, komplet punktów i kawał dobrej gry. Polskie siatkarki przez pierwszy weekend World Grand Prix przeszły jak burza, w niedzielę ograły 3:0 (25:21, 25:19, 25:14) reprezentację Argentyny i przed turniejem w Ostrowcu Świętokrzyskim ...
Grand Prix: Komplet zwycięstw Polek i prawie dwie doby w podróży!Przegląd Sportowy
WGP siatkarek. Polska - Argentyna 3:0Interia
World Grand Prix... Читать дальше...

WGP, B2: Argentyna za słaba, a Polki nadal niepokonane

Siatka.org (Strefa Siatkówki – Mocny Serwis)

Kolejny bardzo dobry mecz za polską reprezentacją siatkarek, które pełnym sukcesem zakończyły pierwszy turniej rozgrywek Grand Prix. Tym razem podopieczne Jacka Nawrockiego pokonały Argentynę i pozostają niepokonane w drugiej dywizji World Grand Prix. Jak do tej pory polski zespół, w trzech meczach, nie stracił nawet jednego seta. Malwina Smarzek na zagrywce i polski blok otworzyły […]

WGP siatkarek: imponujący start Serbek

Sport w INTERIA.PL

Wicemistrzynie olimpijskie siatkarki Serbii bez straty seta rozpoczęły udział w cyklu World Grand Prix. W silnie obsadzonym turnieju w tureckiej Ankarze pokonały ekipę gospodarzy, broniące tytułu Brazylijki oraz Belgijki. Również trzy wygrane zanotowały Amerykanki.

Marcelo krok od transferu do Olympique Lyon

Obrońca Besiktasu Stambuł, Marcelo Guedes znalazł się na celowniku Olympique Lyon - donosi "L'Equipe". Brazylijczyk w latach 2008-2010 był piłkarzem Wisły Kraków.

Polki lepsze od Belgijek w drugim meczu ME U20

Polski Związek Koszykówki

Reprezentacja Polski koszykarek do lat 20 wygrała swój pierwszy mecz w mistrzostwach Europy. Podopieczne Krzysztof Szewczyka pokonały Belgię 70:48 i mają realne szanse na zajęcie drugiego miejsca w grupie A, które zapewnia rywalizację z teoretycznie łatwiejszym zespołem w walce o ćwierćfinał.