Polsatnews.pl (sport)

Wtorek był smutnym dniem dla fanów Chelsea. W wieku 56-ciu lat zmarł bowiem Dermot Drummy nazywany ojcem akademii londyńskiego klubu.

Dawid Kownacki bohaterem meczu Pucharu Włoch

Rzeczpospolita

Dawid Kownacki zdobył dwie bramki i miał asystę w meczu Sampdorii Genua z Pescarą 4:1 w 1/16 finału piłkarskiego Pucharu Włoch. Całe spotkanie na ławce rezerwowych spędził Bartosz Bereszyński.

Piotr Makowski: Nie możemy cieszyć się z tego, co było

Siatka.org (Strefa Siatkówki – Mocny Serwis)

Siatkarki Pałacu Bydgoszcz w 7. kolejce Ligi Siatkówki Kobiet dość niespodziewanie musiały uznać wyższość Trefla Proximy Kraków. Przyjezdne triumfowały bowiem w trzech setach. – Mieliśmy w nim swoje szanse, jednak jak się ich nie wykorzystuje, to jest to decydujące. Jeśli masz 60% przyjęcie zagrywki, ale przegrywasz seta, to coś jest nie tak. Prowadziliśmy 20:15, mieliśmy […]