2020

Новости за 07.10.2020

Największy wygrany meczu z Finlandią? Kariera w ekspresowym trybie

Sport.pl

Kilka lat temu biegał po boiskach Sokoła Drawsko. W poprzednim sezonie grał w 1. lidze. W ostatnich 12 miesiącach pomógł Lechowi dostać się do Ligi Europy i utorował sobie drogę do Premier League. Teraz pierwszy raz wystąpił w wyjściowym składzie reprezentacji Polski, pomógł jej wygrać 5:1, zanotował asystę i zebrał kilka plusów przed spotkaniami o punkty.

Krzysztof Piątek: Z Finlandią zagraliśmy bardzo dobry mecz

Dziennik

Piłkarska reprezentacja Polski w towarzyskim meczu rozegranym na stadionie w Gdańsku pokonała Finlandię aż 5:1. "Widać, że wracam na właściwe tory. Zagraliśmy bardzo dobry mecz, jako zespół, kolektyw" – ocenił Krzysztof Piątek.

Premier po meczu: Od tego Grosika podatku nie będzie

wPolityce

Polska pokonała Finlandię 5:1 (3:0) w towarzyskim meczu piłkarskim w Gdańsku. Trzy bramki zdobył Kamil Grosicki, pełniący tego dnia funkcję kapitana biało-czerwonych, a po jednej Krzysztof Piątek i Arkadiusz Milik.

Polska - Finlandia 5:1. Skrót meczu (WIDEO)

Polsatsport.pl

Reprezentacja Polski rozgromiła Finlandię 5:1 w meczu towarzyskim rozgrywanym na Stadionie Energa w Gdańsku. Klasycznym hat-trickiem popisał się Kamil Grosicki, który zdobywał bramki kolejno w 9., 18. i 38. minucie. W drugie połowie gole dla Biało-Czerwonych strzelili jeszcze Krzysztof Piątek i Arkadiusz Milik. Trafienie honorowe dla gości zaliczył Ilmari Niskanen.

Na lewej spokój i o co chodzi Slavenowi Biliciowi... Pięć wniosków po meczu Polska - Finlandia

Glos Wielkopolski

Po nadspodziewanie dobrym (przede wszystkim w pierwszej połowie) meczu Polska pokonała w Gdańsku 5:1 Finlandię. To co prawda tylko sparring, ale gra podopiecznych Jerzego Brzęczka mogła się podobać, a szczególnie mogła podobać się gra kilku jego podopiecznych. Których?

Uruchom galerię klikając w ikonę "następne zdjęcie", strzałką w prawo na klawiaturze lub gestem na ekranie smartfonu

Polska - Finlandia 5:1. Hat-trick Grosickiego, gole Piątka i Milika - Sport Radio Zet

Najważniejsze artykuły – Google News (com)

1. Polska - Finlandia 5:1. Hat-trick Grosickiego, gole Piątka i Milika  Sport Radio Zet
  2. Polska - Finlandia. Fantastyczny mecz Kamila Grosickiego i wygrana Biało-Czerwonych  WP SportoweFakty
  3. Polska - Finlandia: kadra Brzęczka bez litości dla Finów  Onet Sport
  4. Reprezentacja Polski gromi Finlandię! Hat-trick Grosickiego!  Sport.pl
  5. MEMY po meczu Polska - Finlandia: "Grosik" rozbił Finlandię [GALERIA]  Gol24
  6. Zobacz wszystkie materiały w aplikacji Wiadomości... Читать дальше...

Remis w meczu Portugalia – Hiszpania

Portugalia zremisowała w Lizbonie z Hiszpanią 0:0 w towarzyskim meczu piłkarskim. Przed spotkaniem federacje obu krajów podpisały umowę w sprawie wspólnej kandydatury do organizacji mistrzostw świata w 2030 roku. Hiszpanie będą rywalami grupowymi Polaków w przyszłorocznych mistrzostwach Europy.

Grosicki dał Polakom wygraną z Finlandią

SportoweFakty.wp.pl

Kamil Grosicki potrzebował zaledwie 28. minut, by strzelić trzy bramki w meczu z Finlandią. Polska wygrała 5:1, choć reprezentacja grała w mocno eksperymentalnym składzie.

Polska - Finlandia. Fantastyczny mecz Kamila Grosickiego i wygrana Biało-Czerwonych - WP SportoweFakty

Najważniejsze artykuły – Google News (ru)

2. Polska - Finlandia: kadra Brzęczka bez litości dla Finów  Onet Sport
  3. Polska - Finlandia 5-1 w meczu towarzyskim. Kamil Grosicki show!  Interia
  5. Grosicki ze specjalną dedykacją po strzeleniu Finlandii trzech bramek  Transfery.info
  6. Zobacz wszystkie materiały w aplikacji Wiadomości Google

Remis Portugalii z Hiszpanią w klasyku

Portugalia trafiła dwa razy w poprzeczkę, a Hiszpania oddała sześć strzałów celnych. Drogi do bramki nie znalazł nikt i w meczu towarzyskim na Estadio Jose Alvalade padł remis 0:0.

Przemysław Iwańczyk: Wreszcie Polakom w piłkę grać kazano