Schreiber zapewnia: Nie ma zalegania szczepionek

wPolityce

Na pytanie, czy premier zaszczepi się przed kamerami np. szczepionką Astra Zeneca lub Johnson & Johnson, minister odpowiedział, że nie zna planów Mateusza Morawieckiego.

Finał Pucharu Króla. Do przerwy bez bramek, a potem "demolka"!

Sport w INTERIA.PL

FC Barcelona zdobyła pierwsze trofeum w tym sezonie. Być może jedyne. W rozegranym w Sewilli finale Pucharu Króla Katalończycy rozgromili Athletic Bilbao 4-0. Wszystkie gole padły w drugiej połowie. Dwa gole strzelił Leo Messim, po jednym Antoine Griezmann i Frenkie de Jong.

Finał Pucharu Króla. Do przerwy bez bramek, a potem "demolka"! - Interia

Najważniejsze artykuły – Google News (com)

1. Finał Pucharu Króla. Do przerwy bez bramek, a potem "demolka"!  Interia
  2. Puchar Króla: deklasacja w finale. Cztery gole w dwanaście minut - WP SportoweFakty  WP SportoweFakty
  3. Barcelona wygrała Puchar Króla. Kanonada Dumy Katalonii po przerwie  Onet Sport
  4. Puchar Krola: Athletic Bilbao - FC Barcelona, wynik meczu i relacja - piłka nożna | Eurosport w TVN24  Eurosport
  5. Finał Pucharu Króla: Athletic - FC Barcelona. Ostatnie trofeum Leo Messiego?  Interia
  6. Zobacz... Читать дальше...

Deklasacja w finale Pucharu Króla!

SportoweFakty.wp.pl

W finale Pucharu Króla Athletic Bilbao zmierzył się z Barceloną. Wicemistrzowie Hiszpanii sprawę załatwili w dwanaście minut. Zespół Ronalda Koemana w krótkim czasie zdobył cztery gole i wygrał 4:0.

Barcelona wygrała Puchar Króla. Kanonada Dumy Katalonii po przerwie - Onet Sport

Najważniejsze artykuły – Google News (ru)

4. Athletic Bilbao - FC Barcelona NA ŻYWO WYNIK. Kto wygra finał? Puchar Króla - Piłka nożna  Onet Sport
  5. Puchar Krola: Athletic Bilbao - FC Barcelona, wynik meczu i relacja - piłka nożna | Eurosport... Читать дальше...

Wisła Kraków. Peter Hyballa: Przykro jest przegrać mecz w ten sposób

Dziennik Polski

Trener Wisły Kraków Peter Hyballa po meczy z Wartą Poznań nie mógł być zadowolony. „Biała Gwiazda” straciła gola na 0:1 na dwie minuty przed końcem regulaminowego czasu gry. To trzeci przegrany mecz z rzędu, a sytuacja w tabeli ekstraklasy nie jest idealna.

Rosja reaguje na wydalenie dyplomatów z Czech. Złowrogie słowa - WP Wiadomości

1. Rosja reaguje na wydalenie dyplomatów z Czech. Złowrogie słowa  WP Wiadomości
  2. Czechy wydalą 18 rosyjskich dyplomatów. Mają mieć związek z wybuchem z 2014 roku  Wiadomosci Gazeta.pl
  3. Czechy wydalają 18 rosyjskich dyplomatów  Interia
  4. Czechy: Rosyjscy dyplomaci wydaleni pod zarzutem udziału w wybuchu z 2014 r. - Wiadomości  Wiadomości - Onet
  5. Czesi wydalają 18 rosyjskich dyplomatów. W tle sprawa wybuchu amunicji  RMF 24
  6. Zobacz wszystkie materiały w aplikacji... Читать дальше...

Ewa Krawczyk apeluje do Mariana Lichtmana: Błagam cię, daj nam spokój i nie mieszaj ludziom w głowach - Plotek.pl

1. Ewa Krawczyk apeluje do Mariana Lichtmana: Błagam cię, daj nam spokój i nie mieszaj ludziom w głowach  Plotek.pl
  2. Menadżer Krzysztofa Krawczyka znów uderza w Mariana Lichtmana: "To, co mówił po pogrzebie, jest zupełnie NIE NA MIEJSCU"  Pudelek
  3. Żałuje, że wdał się w awanturę nad grobem Krawczyka. Tłumaczy, dlaczego  Wirtualna Polska
  4. Fani chcą uhonorować Krawczyka. Wzruszona żona: Krzysztof cieszy się w niebie  o2
  5. Walka o nagrobek Krzysztofa Krawczyka! Andrzej Kosmala organizuje konkurs? Читать дальше...

Romuald Ajchler: Afery SLD to był pikuś