2022

Новости за 19.01.2022

Gaspard Ulliel nie żyje. Francuski aktor miał 37 lat

NewsWeek.pl

Gaspard Ulliel, znany m.in. z filmów „Bardzo długie zaręczyny” i „Hannibal. Po drugiej stronie maski” zmarł w wyniku wypadku w Alpach. Ulliel został przetransportowany helikopterem do szpitala, ale nie przeżył obrażeń.

Sejmowa komisja śledcza ds. podsłuchów. KO ma poprzeć wniosek Kukiza

Interia.pl

Mam zapewnienie Borysa Budki, że pod wnioskiem ws. powołania sejmowej komisji śledczej podpisze się klub Koalicji Obywatelska - powiedział w środę lider Kukiz'15 Paweł Kukiz. Wcześniej takie zapewnienia złożył lider PSL Władysław Kosiniak-Kamysz i szef Porozumienia Jarosław Gowin. W czwartek lider PO Donald Tusk ma złożyć deklarację na briefingu w Ksawerowie.

Hubert Hurkacz przegrał z Francuzem Adrianem Mannarino 4:6, 2:6, 3:6. WIDEO

Interia.pl

Hubert Hurkacz odpada z Australian Open już w drugiej rundzie. Bezradny Polak przegrał z Francuzem Adrianem Mannarino 4:6, 2:6, 3:6. Mecz trwał dwie godziny i trzy minuty. W turnieju mężczyzn z Polaków został jeszcze Kamil Majchrzak, którego przeciwnikiem w czwartek będzie Australijczyk Alex de Minaur.

Spór o Turów. Premier Czech: porozumienie ma zawierać wycofanie skargi do TSUE - Money.pl

Najważniejsze artykuły – Google News (com)

1. Spór o Turów. Premier Czech: porozumienie ma zawierać wycofanie skargi do TSUE  Money.pl
  2. Spór o Turów. Wycofanie skargi to część umowy z Czechami  BusinessInsider
  3. Zakończono rozmowy o Turowie. "Ich treść pozostanie poufna"  Interia
  4. Negocjacje ws. Turowa. Petr Fiala zabiera głos  Do Rzeczy
  5. Spór ws. Turowa. Premier Czech: do celu jeszcze nie dotarliśmy  Wiadomości - Onet
  6. Zobacz wszystkie materiały w aplikacji Wiadomości Google

PP M: GKS lepszy od Mickiewicza

Siatka.org (Strefa Siatkówki – Mocny Serwis)

Tylko w ostatnim secie Mickiewicz Kluczbork przekroczył barierę 20 punktów. W meczu 1/8 finału Pucharu Polski pierwszoligowiec z Kluczborka musiał uznać wyższość GKS-u Katowice. Przyjezdnych do zwycięstwa poprowadził Duet Tomas Rousseaux/Damian Domagała. Polski atakujący został wybrany MVP środowego spotkania. Po bloku na Kupce GKS prowadził 3:0 na początku spotkania. W kolejnych akcjach skutecznie atakował Tomas […]