2022

Новости за 17.02.2022

Al Abtal Cup: Legia U19 4-2 Saudi Future Falcons "White"

Legioniści

Zespół juniorów starszych Legii zdobył swoje pierwsze punkty w turnieju Al Abtal Cup, pokonując 4-2 saudyjską drużynę White Future Falcons. Po dość niemrawym początku, legioniści podkręcili tempo i do przerwy prowadzili 2-0 po golach Mustafajewa i Kamińskiego. Ten ostatni po przerwie wpisał się jeszcze raz na listę strzelców. Saudyjczycy w końcowych minutach uzyskali wprawdzie dwa trafienia, ale czwartego gola dla Legii U19 uzyskał z kolei Dziemidowicz. Mecz rozegrano w Salou koło Tarragony.

Wielkie zwycięstwo Łomży Vive!

SportoweFakty.wp.pl

Pierwszy raz w historii szczypiorniści Łomży Vive zdobyli dwa punkty we Flensburgu. Dzięki wygranej 33:25 kielczanie postawili niezwykle ważny krok w kierunku zwycięstwa fazy grupowej.

Wielkie zwycięstwo Łomży Vive w Niemczech! - Sportowefakty

Najważniejsze artykuły – Google News (ru)

1. Wielkie zwycięstwo Łomży Vive w Niemczech!  Sportowefakty
  2. Ćwierćfinał o krok! Vive nie miało żadnych litości w hicie Ligi Mistrzów  Sport.pl
  3. Łomża Vive wkracza w decydującą fazę. Przed kielczanami trudne starcie we Flebsurgu  Sportowefakty
  4. Dujszebajew: Wszystko zaczęło się od Wolffa  CKsport.pl
  5. Mistrz Polski zdobył Piekło Północy w Lidze Mistrzów!  Interia
  6. Zobacz wszystkie materiały w aplikacji Wiadomości Google

Kontrowersja w meczu Bayernu! Rywalom należała się "jedenastka"?

Interia.pl

W środowym spotkaniu Ligi Mistrzów po pierwszej połowie FC Salzburg prowadził z Bayernem Monachium 1-0. W doliczonym czasie gry doszło do sporej kontrowersji, po której gospodarze domagali się rzutu karnego. Gwizdek sędziego Michaela Olivera jednak milczał.

Łatanie Polskiego Ładu. Senat poparł poprawki

BusinessInsider.com.pl

Mechanizm "łatający" rozwiązania Polskiego Ładu, który wprowadzono rozporządzeniem, ma być uregulowany ustawą. W środę Senat poparł poprawki. Ustawa trafi teraz do Sejmu. Zapisano w niej też m.in. obniżenie podatku od wydobycia miedzi i srebra.

Opłaca się teraz kupić telewizor OLED? Ceny zaczęły spadać! Które modele warto rozważyć? - HDTV Polska

1. Opłaca się teraz kupić telewizor OLED? Ceny zaczęły spadać! Które modele warto rozważyć?  HDTV Polska
  2. Jaki telewizor kupić? Poradnik z promocjami na luty 2022  PC World
  3. Telewizor 55 cali. Jaki telewizor kupić?  Gadżetomania
  4. LCD czy OLED w roli wyświetlacza – która matryca lepsza?  ANDROID.COM.PL
  5. Telewizor OLED, jaki model wybrać. Ranking  benchmark.pl

Strajk w Solarisie. Załoga nie zgadza się na propozycje zarządu

Polsatnews.pl

Załoga nie przyjmuje propozycji zarządu - poinformowały w środę organizacje związkowe, organizatorzy strajku w zakładach Solarisa. Nową ofertę podwyżek płac władze spółki Solaris Bus & Coach przedłożyły stronie związkowej we wtorek.

Komiczna sytuacja w stolicy Lombardii. Australijczyk zażądał kluczy do Pałacu Królewskiego w Mediolanie. Twierdził, że jest potomkiem dynastii sabaudzkiej - TVP Info

1. Komiczna sytuacja w stolicy Lombardii. Australijczyk zażądał kluczy do Pałacu Królewskiego w Mediolanie. Twierdził, że jest potomkiem dynastii sabaudzkiej  TVP Info
  2. Zostawił walizy i zażądał kluczy. Chciał zamieszkać w Królewskim Pałacu w Mediolanie  RMF 24
  3. Zażądał kluczy do pałacu w Mediolanie. Podał się za potomka dynastii  Interia
  4. Włochy. Australijczyk zażądał kluczy do Pałacu Królewskiego w Mediolanie. Interweniowała policja  polsatnews.pl