2022

Новости за 07.04.2022

Liga Konferencji: Wyniki pierwszych meczów ćwierćfinałowych

Polsatnews.pl (sport)

Za nami pierwsze mecze ćwierćfinałowe Ligi Konferencji. Niezwykle ciekawe spotkanie kibice zobaczyli w Rotterdamie, gdzie miejscowy Feyennord zremisował 3:3 ze Slavią Praga. Z kolei zwycięstwo odniósł Olympique Maryslia Arkadiusza Milika. Zespół bez Polaka w składzie pokonał PAOK FC 2:1. Sprawdźcie wyniki pierwszych meczów 1/4 finału Ligi Konferencji.

Eintracht zatrzymał Barcelonę

SportoweFakty.wp.pl

W pierwszym meczu ćwierćfinałowym Ligi Europy 2021/2022 Eintracht Frankfurt przed własną publicznością zremisował z FC Barcelona 1:1, chociaż w końcówce spotkania grał w osłabieniu.

Liga Europy: Eintracht Frankfurt niespodziewanie zatrzymał FC Barcelona - Sportowefakty

Najważniejsze artykuły – Google News (ru)

1. Liga Europy: Eintracht Frankfurt niespodziewanie zatrzymał FC Barcelona  Sportowefakty
  2. Bezbramkowy remis do przerwy › FCBarca.com  FCBarca.com
  3. Eintracht zatrzymał FC Barcelonę! Remis Katalończyków w ćwierćfinale Ligi Europy [WIDEO]  Meczyki.pl
  4. Problemy Barcelony w ćwierćfinale LE. Dla Eintrachtu to był "mecz stulecia"  Sport.pl
  5. Gdzie obejrzeć mecz Eintracht - Barcelona w Internecie? › FCBarca.com  FCBarca.com
  6. Zobacz wszystkie materiały w aplikacji Wiadomości... Читать дальше...

Zamach w Tel Awiwie. Dwie osoby zginęły, osiem jest rannych - polsatnews.pl

1. Zamach w Tel Awiwie. Dwie osoby zginęły, osiem jest rannych  polsatnews.pl
  2. Izrael: Zamach w Tel Awiwie. Nie żyją dwie osoby  Interia Wydarzenia
  3. Strzelanina w centrum Tel Awiwu, są ofiary  WP Wiadomości
  4. Atak w Tel Awiwie. Dwie ofiary śmiertelne  Onet
  5. Strzelanina w Tel Awiwie. Nie żyją co najmniej dwie osoby, osiem jest rannych  Niezalezna.pl
  6. Zobacz wszystkie materiały w aplikacji Wiadomości Google

Zamach w Tel Awiwie. Dwie osoby zginęły, osiem jest rannych

Polsatnews.pl

Szpital w Tel Awiwie poinformował, że dwie osoby zginęły, a osiem zostało rannych w strzelaninie, do której doszło w czwartek wieczorem w centrum miasta. Służby ratunkowe otrzymały doniesienia o strzałach w kilku miejscach w śródmieściu.

Marcin Tybura: Na pierwszym miejscu wygrana, a na drugim show

Trwa odliczanie do gali UFC 273, która odbędzie się 9 kwietnia w Jacksonville. Podczas wydarzenia dojdzie do dwóch mistrzowskich walk. Sympatycy z Polski nie mogą się doczekać szczególnie pojedynku z udziałem Marcina Tybury. 36-latek podczas magazynu sportów walki Koloseum zapowiedział, co będzie się dla niego najbardziej liczyło.

Magazyn #7Strefa: Transmisja TV i stream online

Kolejny odcinek magazynu #7Strefa przed nami! Półfinały Ligi Mistrzów, koniec fazy zasadniczej w PlusLidze, pierwsze mecze ćwierćfinałowe Tauron Ligi – to główne tematy programu. Magazyn #7strefa w piątek od godziny 16.00 w Polsacie Sport, na Polsat Box Go i Polsatsport.pl.

12:0. Kosmiczny wynik reprezentacji Polski. Blisko historycznego rekordu [WIDEO]

Sport.pl

Reprezentantki Polski były bliskie odniesienia rekordowego zwycięstwa w historii żeńskiej kadry. W siódmej kolejce eliminacji do kobiecych mistrzostw świata zawodniczki prowadzone przez Ninę Patalon rozgromiły w Gdyni rywalki z Armenii aż 12:0. Świetne spotkanie rozegrała Nikola Karczewska, autorka aż sześciu goli.

El. MŚ piłkarek nożnych. Polki wbiły rywalkom aż 12 goli

Dziennik

Piłkarska reprezentacja Polski kobiet rozgromiła w Gdyni Armenię 12:0 (6:0) w swoim siódmym meczu eliminacji mistrzostw świata 2023 grupy F. Połowę bramek dla biało-czerwonych zdobyła Nikola Karczewska. 21 września w Erywaniu biało-czerwone triumfowały tylko 1:0.

Magda Gessler w "Masters" w Inowrocławiu. Po "Kuchennych rewolucjach" "Bistro Z gęsią po drodze" - RMF MAXXX

1. Magda Gessler w "Masters" w Inowrocławiu. Po "Kuchennych rewolucjach" "Bistro Z gęsią po drodze"  RMF MAXXX
  2. "Kuchenne Rewolucje" w Inowrocławiu. Magda Gessler nie miała wielkich nadziei  Plejada.pl
  3. Inowrocław - Magda Gessler rozliczyła inowrocławską restaurację z  Ino.online - Inowrocław
  4. "Kuchenne rewolucje": Gessler nieomal wyszła z siebie. Bezmyślność właściciela doprowadzała ją do szału  Wirtualna Polska
  5. Dziś nowy odcinek „Kuchennych rewolucji”. Gessler będzie rzucać talerzami? Читать дальше...

Sabalenka sensacyjnie odpada już w trzeciej rundzie. Przerwany mecz Linette - Sport.pl

1. Sabalenka sensacyjnie odpada już w trzeciej rundzie. Przerwany mecz Linette  Sport.pl
  2. Magda Linette wyeliminowała finalistkę US Open  Interia Sport
  3. Kolejny maraton Magdy Linette! Wyniszczający bój o ćwierćfinał  Sportowefakty
  4. Gwiazdy, które przegrywały z Igą, pocieszają się w Charleston. Zobacz jak  przegladsportowy.onet.pl
  5. Linette sprawiła niespodziankę i gra dalej. Niesamowite emocje w trzecim secie  Sport.pl
  6. Zobacz wszystkie materiały w aplikacji... Читать дальше...

Fortuna 1 Liga: Arka Gdynia górą w Tychach

Arka Gdynia pokonała na wyjeździe GKS Tychy 2:0. Dzięki temu zwycięstwu podopieczni Ryszarda Tarasiewicza wyprzedzili Koronę Kielce i wskoczyli na trzecie miejsce w tabeli Fortuna 1 Ligi.

Czy Czerwony Las zabija Rosjan?

Polityka

Od kilku dni w sieci ukazują się doniesienia o tym, że rosyjscy żołnierze, którzy okupowali teren wokół elektrowni w Czarnobylu, i to już na samym wstępie wojny, teraz cierpią na chorobę popromienną, a nawet – że jeden zmarł z powodu napromieniowania.

Challenger Oeiras: Polacy byli o krok od półfinału gry podwójnej

Net

W ćwierćfinale debla zawodów w Oeiras (Portugalia) para Borges/Cabral wygrywa 7:5, 6:7(4), 15:13 z duetem Walków/Żuk. W pierwszym rywale mieli 4:2, nasi odrobili starty. Jednak przy 5:6 nie wygrali gema. W drugiej partii po jednym breaku, przy 6:5 i podaniu Polaków była piłka meczowa. W tie-breaku wyrównana gra do stanu 3:3. Decydująca odsłona była niezwykle zacięta. Polacy mieli […]

El. MŚ 2023: Polki wygrały 12:0!

Piłkarska reprezentacja Polski kobiet rozgromiła Armenię 12:0 (6:0) w Gdyni w swoim siódmym meczu eliminacji mistrzostw świata 2023 grupy F. Połowę bramek dla biało-czerwonych zdobyła Nikola Karczewska. 21 września w Erywaniu biało-czerwone triumfowały tylko 1:0.