2022

Новости за 04.05.2022

Liga Mistrzów. Wielki wyczyn Liverpoolu i Kloppa. Rekordy już przed finałem

Interia.pl

Liverpool FC awansował do finału Ligi Mistrzów po zwycięstwie z Villarrealem 3-2. Przy okazji Jürgen Klopp i jego drużyna pobili lub wyrównali kilka rekordów. Kto będzie rywalem Liverpoolu w finale? Drugi półfinał, mecz Real - Manchester City, w środę o godz. 21, transmisja w Polsacie Sport Premium i na Polsat Box Go. Skróty wideo wszystkich meczów Ligi Mistrzów na Sport.Interia.pl.

Potężna kraksa na mecie. Aniołkowski miał pecha [WIDEO]

Sport.pl

We wtorek kolarze rywalizowali w pierwszym etapie wyścigu 4 Jours de Dunkerque. Tuż przed metą doszło do potężnej kraksy, w wyniku której ucierpiał Stanisław Aniołkowski. Polak jednak za bardzo nie ucierpiał, o czym poinformował jego zespół na Twitterze.

Biden: W wielu przypadkach Ukraińcy ośmieszają rosyjskie wojsko

TVP.INFO

Dostawy amerykańskiej broni ratują życie i pozwalają Ukraińcom bronić się, bez wciągania nas w III wojnę światową i wysyłania tam amerykańskich żołnierzy – powiedział prezydent USA Joe Biden podczas wizyty w fabryce koncernu zbrojeniowego Lockheed Martin w Alabamie.

Liga Mistrzów. Najlepsze asysty meczu Liverpool – Villarreal. WIDEO (Polsat Sport)

Interia.pl

Liverpool został pierwszym finalistą tegorocznej edycji Ligi Mistrzów. W rewanżowym meczu półfinałowym, "The Reds" przegrywali już z Villarrealem 0-2, ale świetnie zagrali w drugiej połowie i wygrali 3-2 Villarreal CF: Rulli – Foyth, Albiol (C) (79. Aurier), P. Torres, Estupiñán (79. Trigueros) – Lo Celso, Parejo, Capoue, Coquelin (68. Pedraza) – Moreno I (68. Chukwueze), Dia (79. Alcácer). Rezerwowi: Asenjo, Jörgensen – Gaspar, Iborra, R. Peña, Mándí, M. Gómez. Liverpool F.C.: Alisson – Alexander-Arnold, Konaté, van Dijk (C), Robertson.

Wielki sukces Wisły Płock. Zagra w Final Four Ligi Europejskiej - Sport.pl

Najważniejsze artykuły – Google News (com)

1. Wielki sukces Wisły Płock. Zagra w Final Four Ligi Europejskiej  Sport.pl
  2. Nokaut! Rewelacyjny wynik Orlenu Wisły  Sportowefakty
  3. Orlen Wisła Płock w Final4 Ligi Europy! Awans w kapitalnym stylu  Interia Sport
  4. Liga Europejska. Orlen Wisła Płock - kadetten schaffhausen, wynik meczu i relacja - piłka ręczna  Eurosport
  5. Wisła zdecydowanie lepsza od Szwajcarów. Gdzie zagra w Final4?  PortalPlock
  6. Zobacz wszystkie materiały w aplikacji Wiadomości Google

Villarreal zachwycił ekspertów. Z jednym wyjątkiem. "Gasił pożar"

Sport.pl

Po pierwszej połowie zapowiadało się na sporą sensację, ale ostatecznie Liverpool wygrał 3:2 z Villarrealem i awansował do finału Ligi Mistrzów. Eksperci poza chwaleniem drużyny Jurgena Kloppa głównie ganili Geronimo Rulliego z Villarrealu. - Nie wiedziałem, że Geronimo Rulli jest aż takim Kariusem - czytamy.

Villarreal - Liverpool 2-3 SKRÓT. WIDEO (Polsat Sport)

Interia.pl

Liverpool został pierwszym finalistą tegorocznej edycji Ligi Mistrzów. W rewanżowym meczu półfinałowym, "The Reds" przegrywali już z Villarrealem 0-2, ale świetnie zagrali w drugiej połowie i wygrali 3-2 Villarreal CF: Rulli – Foyth, Albiol (C) (79. Aurier), P. Torres, Estupiñán (79. Trigueros) – Lo Celso, Parejo, Capoue, Coquelin (68. Pedraza) – Moreno I (68. Chukwueze), Dia (79. Alcácer). Rezerwowi: Asenjo, Jörgensen – Gaspar, Iborra, R. Peña, Mándí, M. Gómez. Liverpool F.C.: Alisson – Alexander-Arnold... Читать дальше...

LM: bramkarz antybohaterem

SportoweFakty.wp.pl

Golkiper Villarrealu zaliczył katastrofalny występ w meczu o finał Ligi Mistrzów. Geronimo Rulli nie radził sobie ze strzałami piłkarzy Liverppoolu.