2. Maria Dębska eksponuje dekolt i nogi na pokazie Paprocki & Brzozowski (ZDJĘCIA)  Pudelek
  3. Wysyp gwiazd na pokazie Paprocki&Brzozowski: Socha, Woźniak-Starak, Hyży, Siwiec, Urbańska  JastrzabPost
  4. Woźniak-Starak odsłania nogi, Urbańska w staniku, Socha jak różowy ptak. Tłumy gwiazd na pokazie Paprocki & Brzozowski!  Pomponik.pl

Wzór podania reklamacyjnego, czyli jak szybko i skutecznie skorzystać ze swego prawa

Zakupy najczęściej przynoszą zadowolenie z nabycia potrzebnej rzeczy. Czasem jednak satysfakcję psują wady przedmiotu, których nie dało się zauważyć w odpowiedniej chwili. Na szczęście w prawie znalazła instytucja reklamacji, chroniąca konsumentów, którzy nabyli uszkodzony towar. Dzięki niej można między innymi odzyskać pieniądze lub otrzymać przedmiot pozbawiony usterek. Kiedy musimy zgłosić uszkodzenie produktu? Jak wygląda wzór podania reklamacyjnego? Komu należy go zgłosić? Jakie uprawnienia przysługują klientowi?

TVP.INFO

Sejm przyjął w czwartek dwie ustawy, w których wyrażona zostaje zgoda, aby prezydent RP ratyfikował akcesję Szwecji oraz Finlandii do NATO. Teraz ustawy trafią do Senatu.

Pluł, spadł z ośmiu metrów. 21-latek nie żyje

Interia.pl

Tragiczny finał "zawodów" w pluciu w Katowicach. W wyniku wypadku zginęła jedna osoba - to 21-latek. Mężczyzna spadł ze znacznej wysokości. Lekarze przez ponad tydzień walczyli o jego życie. Bezskutecznie.

Anna Popek w kusym bikini na kamienistym wybrzeżu. Posypały się komplementy

Interia.pl

Anna Popek postanowiła wybrać się na urlop poza granice kraju. Obecnie przebywa w Grecji, a wyjazd relacjonuje na swoim instagramowym profilu. Dziennikarka pochwaliła się właśnie ujęciem z kamienistego wybrzeża. Anna Popek zaprezentowała się w kusym bikini, a internauci zasypali ją komplementami.

Badanie mutacji w genach powinno być standardem w leczeniu nowotworów

Dziennik

Diagnostyka molekularna polegająca na badaniu mutacji w genach, takich jak BRCA, powinna być standardem w leczeniu nowotworów – apelowali w czwartek, 7 lipca, eksperci. Zapewniali, że dzięki temu można zwiększyć skuteczność terapii nawet agresywnych guzów złośliwych.

Cudem wygraliśmy seta. Potem deklasacja. Polska liderem

Sport.pl

Polscy siatkarze rozbili Chiny 3:0 w czwartkowym meczu Ligi Narodów (26:24, 26:16, 25:18). W spotkaniu rozgrywanym w Ergo Arenie Chińczycy postawili nam się tylko w pierwszym secie. Ale my cudem go wygraliśmy.

Polska - Chiny. Piłka meczowa. WIDEO (Polsat Sport)

Interia.pl

Polscy siatkarze mieli niespodziewane kłopoty w pierwszym secie spotkania z Chinami, ale opanowali sytuację. W drugim meczu Ligi Narodów w Gdańsku wygrali z Chinami 3:0 i zostali nowym liderem rozgrywek. Duży udział w zwycięstwie miał Tomasz Fornal, który popisał się znakomitą serią zagrywek.

Szaleńczy pościg Polaków i pewna wygrana

SportoweFakty.wp.pl

Gdyby nie asy serwisowe Tomasza Fornala, Polacy nie wygraliby z Chińczykami 3:0. W pierwszym secie był szaleńczy, ale skuteczny pościg od wyniku 22:16, w kolejnych dwóch już pełna kontrola Biało-Czerwonych.

Jelena Rybakina rywalką Ons Jabeur w finale Wimbledonu

Dziennik

Rozstawiona z numerem 17. Jelena Rybakina awansowała do finału wielkoszlemowego Wimbledonu. Tenisistka z Kazachstanu wygrała z Rumunką Simoną Halep (nr 16) 6:3, 6:3. Jej ostatnią rywalką będzie Tunezyjka Ons Jabeur (nr 3), która wcześniej pokonała Niemkę Tatjanę Marię 6:2, 3:6, 6:1.

Kibole zdewastowali pub T29 na stadionie Lechii Gdańsk [ZDJĘCIE, WIDEO] - Gol24

1. Kibole zdewastowali pub T29 na stadionie Lechii Gdańsk [ZDJĘCIE, WIDEO]  Gol24
  2. Skandaliczne sceny podczas meczu Lechii w europejskich pucharach  Sportowefakty
  3. Wyrazy oburzenia to za mało. Ci bandyci mają je gdzieś  Interia Sport
  4. Skandal w Gdańsku. Kibice Lechii wywołali zadymę w swoim sektorze, doszło do przerwania meczu  Wyborcza - Trójmiasto
  5. Policja mówi, co się stało na trybunach w Gdańsku  Sportowefakty
  6. Zobacz wszystkie materiały w aplikacji Wiadomości... Читать дальше...

LN M: Spacerek z małym potknięciem. Polacy z Chinami bez straty seta

Siatka.org (Strefa Siatkówki – Mocny Serwis)

Reprezentacja Polski wywiązała się z roli faworyta i pokonała Chińczyków 3:0. Początek spotkania nie zapowiadał jednak tak łatwej przeprawy. Biało-czerwoni całą premierową partię gonili wynik i wyszarpali zwycięstwo w końcówce. W kolejnych setach podopieczni Nikoli Grbicia poszli za ciosem i triumfowali 3:0. Wygrana dała Polakom awans na pierwsze miejsce w tabeli Ligi Narodów.  Dwa pierwsze […]

As za asem! Polscy siatkarze wygrali z Chinami w meczu Ligi Narodów - polsatsport.pl

1. As za asem! Polscy siatkarze wygrali z Chinami w meczu Ligi Narodów  polsatsport.pl
  2. Zobacz najnowszą tabelę Ligi Narodów  Sportowefakty
  3. Wiadomości: LN M: Zwycięstwo Holendrów nad Chinami, bezradność Serbów ze Słoweńcami  Strefa Siatkówki - Mocny Serwis
  4. Polska liderem Ligi Narodów. Ale do ideału wciąż daleko  Interia Sport
  5. Liga Narodów. Szaleńczy pościg w pierwszym secie. Polacy wrócili na zwycięską ścieżkę  Sportowefakty
  6. Zobacz wszystkie materiały w... Читать дальше...

As za asem! Polscy siatkarze wygrali z Chinami w meczu Ligi Narodów

Polsatnews.pl (sport)

Polscy siatkarze wygrali w Gdańsku z Chinami 3:0 w drugim meczu trzeciego turnieju Ligi Narodów. Ich mocną bronią była w tej konfrontacji zagrywka. W dziesiątym spotkaniu VNL 2022 podopieczni trenera Nikoli Grbicia odnieśli ósme zwycięstwo; już wcześniej zapewnili sobie udział w turnieju finałowym.