2023

Новости за 04.04.2023

Racowisko w Kaliszu [VIDEO]

Legioniści

W drugiej połowie meczu KKS Kalisz - Legia Warszawa kibice Legii zaprezentowali racowisko. Zapraszamy do obejrzenia materiału filmowego.

Legia Warszawa w finale Pucharu Polski. Wystarczył gol Igora Strzałka. KKS 1925 Kalisz zasłużył na dogrywkę za świetną drugą połowę - Gol24

Najważniejsze artykuły – Google News (ru)

1. Legia Warszawa w finale Pucharu Polski. Wystarczył gol Igora Strzałka. KKS 1925 Kalisz zasłużył na dogrywkę za świetną drugą połowę  Gol24
  2. KKS Kalisz - Legia Warszawa: relacja na żywo. Półfinał Pucharu Polski LIVE - Przegląd Sportowy  Przegląd Sportowy Onet
  3. Puchar Polski. Ogromne tarapaty Legii w Kaliszu. Znamy pierwszego finalistę  Interia Sport
  4. Prasówka 5.04.2023 Kalisz. Zestaw najważniejszych informacji z wczoraj. Sprawdź nasz przegląd prasy z Kalisza  Kalisz NaszeMiasto.pl
  5. Dziękujemy!... Читать дальше...

Hybrydowe ataki Białorusi na granice Polski i Łotwy. WIDEO

wPolityce

Nie ustają próby przekroczenia granicy na odcinkach, gdzie są rzeki. Ostatniej doby do Polski przez rzekę Świsłocz chciały się nielegalnie dostać trzy osoby. Przeprawiały się przez rzekę, ale gdy zobaczyły polskie patrole, zawróciły.

Chciał zyskać sławę dzięki "znajomości z Georginą". Stanowcza reakcja WAG

Sport w INTERIA.PL

W sieci ostatnio sporo mówiło się o Pablo Bonee. Mężczyzna opublikował na Tik Toku filmiki w których powiedział, że jest byłym współpracownikiem Georginy Rodriguez i ujawnił “sekrety” dotyczące znanej WAG. Ukochana Cristiano Ronaldo od razu zareagowała na nagrania, które pojawiły się w mediach społecznościowych i zdemaskowała oszusta.

Switolina zawiedziona postępowaniem WTA w sprawie wojny

Net

Elina Switolina opowiedziała o ostatnich zmaganiach ukraińskich zawodniczek i incydencie z WTA. Biorąc wszystko pod uwagę, powrót był całkiem pozytywny, ponieważ prawie pokonała gracza, który jest dość wysoko notowany i ogólnie dobrze radzi sobie na glinie. Putincewa potrzebowała prawie trzech godzin, aby pokonać Switolinę, która popisała się dobrym tenisem prawie 13 miesięcy po tym, jak […]

WTA Charleston: Magda Linette zagra z Warwarą Graczewą

Net

Magda Linette w turnieju WTA 500 w Charleston wchodzi do rywalizacji od drugiej rundy. Polska tenisistka zmierzy się z Warwarą Graczewą, z którą przegrała w tym roku w Austin. W Charleston osiem najlepszych rozstawionych tenisistek otrzymało wolne losy. Wśród nich jest Magda Linette (nr 8). Pierwsza rywalka Polki została wyłoniona z meczu Warwary Graczewej (WTA […]

KKS Kalisz - Legia Warszawa 0:1. Gol Igora Strzałka. WIDEO

Legia Warszawa objęła prowadzenie w meczu z KKS Kalisz po trafieniu Igora Strzałka w drugiej minucie gry. Fortuna Puchar Polski oglądaj w Polsat Sport oraz na <A href="https://polsatboxgo.pl/pakiety/sport?ktw=eyJhbGciOiJIUzI1NiJ9.WzIzLDIwMSw5MF0.r0UzjB6Zih06mtWG56l6ZDB2OtHWsDdZFM2rrYd4XQg&category=polecane" target="_blank"> Polsat BOX Go </a> Oglądaj wygodnie gdziekolwiek chcesz: na komputerze, na tablecie, na smartfonie, na Smart TV. W tekście zawarto link serwisu partnerskiego

LIVE!: KKS 0-1 Legia (2. połowa)

Legioniści

Bezpośrednią transmisję z meczu 1/2 finału Pucharu Polski KKS Kalisz - Legia Warszawa przeprowadzi stacja Polsat Sport. Początek o godzinie 20:30.

Chelsea v Liverpool: składy

Chelsea Live

Wesley Fofana i N'Golo Kante wracają do jedenastki na mecz z Liverpoolem - to jedyne wie zmiany jakie zastosował Bruno Saltor w porównaniu do ostatniego składu Chelsea który przegrał z Aston Villą. Jurgen Klopp dokonał większej ilości roszad, bowiem aż sześciu.

skład Chelsea:
Kepa, W. Fofana, Koulibaly, Cucurella, James, Kante (c), Enzo, Kovacic, Chilwell, Joao Felix, Havertz

rezerwa: Mendy, Badiashile, Gallagher, Loftus-Cheek, Madueke, Mount, Mudryk, Pulisic, Sterling

skład Liverpoolu... Читать дальше...

Interia nieoficjalnie: Dymisja Kowalczyka przed świętami

wPolityce

Według informacji Interii, Kowalczyk ma przestać być ministrem rolnictwa po to, by uspokoić wieś, ale nie jest to równoznaczne z obarczaniem wyłącznie jego za obecną sytuację. Z tego powodu ma zostać w rządzie jako minister bez teki.