2023

Новости за 10.05.2023

Pościg policji ulicami Krakowa za... fiatem uno. Kierowca złapany. Dlaczego uciekał?

Dziennik Polski

Kierowca fiata uno nie zatrzymał się do kontroli drogowej. Policjanci ruszyli za nim w pościg. Fiat uno to jednak nie ferrari. Nie dało rady radiowozom, uciekinier uszkodził też swoje auto w trakcie pościgu. Został ujęty na ulicy Zakopiańskiej w Krakowie. Na miejscu działają patrole policji. Występują utrudnienia w ruchu.

Szokujący start w derbach Mediolanu. Awans do finału Ligi Mistrzów jest blisko - Sportowefakty

Najważniejsze artykuły – Google News (ru)

1. Szokujący start w derbach Mediolanu. Awans do finału Ligi Mistrzów jest blisko  Sportowefakty
  2. AC Milan - Inter Mediolan: relacja na żywo. Hit Ligi Mistrzów! Wynik LIVE - Przegląd Sportowy  Przegląd Sportowy Onet
  3. Inter zaczął od trzęsienia ziemi. Milan brutalnie stłamszony do przerwy  Interia Sport
  4. Zobacz wszystkie materiały w aplikacji Wiadomości Google

Szokujący start. Inter blisko finału LM

SportoweFakty.wp.pl

Inter zabrał obronę AC Milanu na karuzelę w pierwszym kwadransie derbów della Madonnina. Zadał cios, niebawem uderzył po raz drugi i posłał lokalnego wroga na deski. Przewaga 2:0 daje Nerazzurrim dużo spokoju przed rewanżem w półfinale Ligi Mistrzów.

AC Milan - Inter Mediolan: wynik i relacja - Liga Mistrzów | Eurosport w TVN24 - Eurosport

Najważniejsze artykuły – Google News (com)

1. AC Milan - Inter Mediolan: wynik i relacja - Liga Mistrzów | Eurosport w TVN24  Eurosport
  2. Thomas Thurnbichler: Trzeba poprawić jeszcze wiele rzeczy  Interia Sport
  3. Thurnbichler mówi o zmianach. Wskazał też "niepokojący problem"  Przegląd Sportowy Onet
  4. Sergio Busquets odchodzi z Barcelony | Eurosport w TVN24  Eurosport
  5. Polscy skoczkowie odkrywają inną dyscyplinę. To zrobiło największe wrażenie  Interia Sport
  6. Zobacz wszystkie materiały w aplikacji Wiadomości... Читать дальше...

Liga Mistrzów: AC Milan - Inter Mediolan. Skrót meczu

Polsatsport.pl

Piłkarze Interu Mediolan zrobili duży krok w kierunku awansu do finału Ligi Mistrzów. W pierwszym meczu półfinałowym pokonali AC Milan 2:0. Zobaczcie skrót meczu AC Milan - Inter Mediolan.

Inter zaczął od trzęsienia ziemi. Milan brutalnie stłamszony do przerwy

Sport w INTERIA.PL

W pierwszym spotkaniu półfinałowym w rywalizacji ekipy AC Milan z Interem Mediolan w Lidze Mistrzów górą zespół Simone Inzaghiego. Inter niesamowicie stłamsił rywali w pierwszej połowie, ale po przerwie "Rossoneri" potrafili się odgryźć. Nie byli jednak wystarczająco skuteczni, by którąś z okazji zamienić na bramkę.

Aleksander Śliwka chce rewanżu. "Będziemy walczyć do ostatniej kropli krwi"

Polsatnews.pl (sport)

Jastrzębski Węgiel został nowym mistrzem Polski, pokonując Grupę Azoty ZAKSA Kędzierzyn-Koźle w trzecim spotkaniu finału PlusLigi. - Tym meczem oraz dwoma poprzednimi udowodnił, że jest najlepszą drużyną w tym momencie - przyznał po meczu Aleksander Śliwka, który już nie może się doczekać finału Ligi Mistrzów.

Ropa staniała. O ile?

Wgodpodarce

W środę po godz. 17 cena ropy naftowej Brent na giełdzie w Londynie staniała o 0,98 proc., do 76,68 dol.

Aleksander Śliwka: Na szczęście sezon się jeszcze nie skończył. WIDEO

Siatkarze Jastrzębskiego Węgla wygrali z Grupą Azoty ZAKSA Kędzierzyn-Koźle 3:0 w trzecim meczu finału PlusLigi. W rywalizacji do trzech zwycięstw, a jastrzębianie pewnie triumfowali 3—0 i po raz trzeci w historii wywalczyli złoty medal mistrzostw Polski. To jednak nie koniec rywalizacji obu drużyn w obecnym sezonie – Jastrzębski Węgiel zmierzy się z ZAKSĄ w finale Ligi Mistrzów, który zostanie rozegrany 20 maja.