2023

Новости за 28.08.2023

Podsumowanie kolejki w CLJ (27.08-28.08)

Polonia OnLine

Trzecia kolejka w CLJ znów upłynęła pod znakiem remisów polonijnych zespołów, występujących w CLJ. Punktami z rywalami podzieliła się drużyna u-19 i u-17. Z wygranej mogli się jednak cieszyć najmłodsi poloniści – zespół u-15. CLJ U-19: Odra Opole – Polonia Warszawa 1:1 (0:0) bramki: Raymond Ntiege 58′ Remisem zakończył się wyjazdowy mecz Polonii z Odrą Opole. Do przerwy był bezbramkowy remis, ale w drugiej połowie Polonii udało się wyjść na prowadzenie w 58 minucie. Niestety...

Brylant z Barcelony podjął wyczekiwaną decyzję. Wszyscy wiedzą, co to oznacza

Sport w INTERIA.PL

Lamine Yamal podjął ostateczną decyzję. Rewelacyjny nastolatek z Barcelony wybrał grę w reprezentacji Hiszpanii, choć rozważał też występy w drużynie narodowej Maroka. Selekcjoner Luis de la Fuente zaprosi go do drużyny narodowej już w najbliższy piątek. Wszystko wskazuje na to, że piłkarz stanie się w niej najmłodszym debiutantem w historii. Jego premierowy występ nastąpi prawdopodobnie 8 września w Gruzji.

DUBOIS: PO PIĄTEJ RUNDZIE STRACIŁEM IMPET, COŚ WE MNIE PĘKŁO

Bokser.org (Boxing in Poland)

- Po tym co stało się w piątej rundzie poczułem się zniechęcony - tłumaczy się Daniel Dubois (19-2, 18 KO), który w sobotę pretendował do pasów IBF/WBA/WBO wagi ciężkiej. Przegrał jednak przez TKO w 9. starciu z Aleksandrem Usykiem (21-0, 14 KO).

ME M: Włosi zaczynają od zwycięstwa

Siatka.org (Strefa Siatkówki – Mocny Serwis)

W meczu inauguracyjnym mistrzostw Europy siatkarzy Włosi  przed własną publicznością podjęli Belgię. Niemal od początku pełną kontrolę nad wydarzeniami na boisku mieli podopieczni trenera Ferdinando De Giorgiego, którzy następnie wygrali całe spotkanie bez straty seta. Belgowie mimo starań nie byli w stanie powtrzymać dobrze dysponowanych przeciwników. W spotkanie lepiej weszli Włosi, którzy po asie serwisowym […]

Łódź. Pies był przywiązany do stojaka na rowery. Został porzucony wraz z całą wyprawką - wiadomosci.gazeta.pl

Najważniejsze artykuły – Google News (ru)

1. Łódź. Pies był przywiązany do stojaka na rowery. Został porzucony wraz z całą wyprawką  wiadomosci.gazeta.pl
  2. Łódź. Buldog był przywiązany do stojaka na rowery. Obok stała torba z karmą, obrożą i dwiema miskami  TVN24
  3. Łódź. Koszmarne co spotkało tego pięknego boksera! Ludzie nie mają serca  fakt.pl
  4. Łódź. Bokser był przywiązany do stojaka na rowery. Obok stała torba z karmą, obrożą i dwiema miskami  TVN24
  5. Zobacz wszystkie materiały w aplikacji Wiadomości Google

TVP uderza w TVN i... Andrzeja Piasecznego. "Manipulacja" - Plejada.pl

1. TVP uderza w TVN i... Andrzeja Piasecznego. "Manipulacja"  Plejada.pl
  2. Andrzej Piaseczny perfidnie zaatakowany w TVP. Ujawnili jego intymne nagrania  Pomponik.pl
  3. Maciej Orłoś uderza w TVN. Tak, to nie pomyłka. "Festiwal hipokryzji, mnie zatkało"  Plotek.pl
  4. Maciej Orłoś uderza w TVN. Poszło o festiwal w Sopocie  WP.pl
  5. TVP znów uderza w TVN. Wspomniano też o Andrzeju Piasecznym  Plejada.pl
  6. Zobacz wszystkie materiały w aplikacji Wiadomości Google

Zwycięstwo przypłacił zdrowiem. Mocno krwawiąca rana, a wszystko przez kibica

Remco Evenepoel (Soudal-Quick Step) wygrał trzeci etap kolarskiego wyścigu Vuelta a Espana z metą w Arinsal w Andorze. Broniący tytułu Belg objął prowadzenie w klasyfikacji generalnej. Zawodnik tuż za metą zderzył się z kibicem, przez co doznał rozcięcia nad prawym okiem. To kolejny incydent podczas tegorocznego wyścigu, na dwa pierwsze etapy duży wpływ miał ulewny deszcz.

Poruszająca konferencja Marii Sakkari po meczu US Open - Eurosport - Eurosport

1. Poruszająca konferencja Marii Sakkari po meczu US Open - Eurosport  Eurosport
  2. Potężna sensacja w US Open  Sportowefakty
  3. Pierwsza sensacja w US Open! Zawodniczka ze ścisłej czołówki odpadła  Sport.pl
  4. Sensacja na start US Open! Gwiazda już odpadła  Przegląd Sportowy Onet
  5. Klęska wielkiej rywalki Swiątek w US Open. Niedawno grała w finale  Interia Sport

Można mieć pecha, ale aż takiego? Wielka faworytka nie zostawiła złudzeń

Można nie mieć rozstawienia w turniejowej drabince Wielkiego Szlema, ale trafić na kwalifikantkę. Bądź też na młodą zawodniczkę z dziką kartą, czy jakąkolwiek tenisistkę z drugiej pięćdziesiątki rankingu WTA. Martia Kostiuk jest dość wysoko notowana, ale do rozstawienia znów jej niewiele zabrakło. I po raz trzeci z rzędu wylosowała od razu zawodniczkę ze ścisłej czołówki, już w pierwszej rundzie. W US Open gładko przegrała z Jeleną Rybakiną 2:6, 1:6, Kazaszka pokazała kawał dobrego tenisa.

Media: Raków szykuje duży transfer