2023

Новости за 03.09.2023

Starcie tytanek na US Open. Wielka gwiazda żegna się z turniejem

Sport w INTERIA.PL

Za nami starcie tytanek w trzeciej rundzie tegorocznego US Open. Jessica Pegula zmierzyła się z Eliną Switoliną i trzeba przyznać, że ich starcie było wyjątkowo zacięte. Górą okazała się ostatecznie Amerykanka, wygrywając 6:4, 4:6, 6:2. W 1/8 finału zmierzy się ze swoją rodaczką Madison Keys, która ma już na koncie równo 100 zwycięskich meczów w turniejach wielkoszlemowych.

Kuriozalne sceny przed golem Cristiano Ronaldo. Co robili obrońcy? (WIDEO) - Sportowefakty

Najważniejsze artykuły – Google News (com)

1. Kuriozalne sceny przed golem Cristiano Ronaldo. Co robili obrońcy? (WIDEO)  Sportowefakty
  2. Wyjątkowy jubileusz Ronaldo! Zrobił to w Arabii Saudyjskiej  polsatsport.pl
  3. Dublet i asysta Cristiano Ronaldo w lidze saudyjskiej! Al-Nassr zdeklasowało rywala [WIDEO]  Meczyki.pl
  4. Al-Nassr gromi. Ekipa Cristiano Ronaldo pnie się w górę tabeli  Sportowefakty
  5. Roshn Saudi League: Al-Hazem - Al-Nassr. Transmisja TV i stream online  polsatsport.pl
  6. Zobacz wszystkie materiały... Читать дальше...

Lewandowski już stracił cierpliwość. "Powiedziałem: 'koniec'"

Sport.pl

- Do mnie podszedł członek sztabu i poprosił o numery kont. Zapaliła mi się czerwona lampka, bo myślałem, że temat już się skończył - wyjawił Robert Lewandowski w wywiadzie dla Meczyków.pl i Eleven Sports. Kapitan reprezentacji Polski odniósł się do "afery premiowej" i ujawnił, co ostatecznie zadecydowało o tym, że kadra nie przyjęła pieniędzy oferowanych przez rząd.

Fabijański zmiażdżony, błyskawiczny nokaut na gali Fame MMA 19. Aktor opuścił oktagon na noszach

Filip "Filipek" Marcinek triumfuje na gali Fame MMA 19! Raper pokonał znanego aktora - Sebastiana Fabijańskiego, który został znokautowany na początku pierwszej rundy i opuścił oktagon na noszach. Po starciu triumfator wyraził szacunek względem rywala przyznając, że rozważał zakończenie przygody z freak fightami w przypadku porażki. Później wyzwał na pojedynek byłego reprezentanta piłkarskiej reprezentacji Polski - Jakuba Koseckiego.

Czy Mikaela Ishaka czeka dłuższa przerwa? Trener Lecha Poznań odpowiada: "Wygląda to poważnie"

Gazeta Poznanska

Podczas meczu Lecha Poznań z Górnikiem Zabrze, tuż przed przerwą z boiska zszedł Mikael Ishak. Kapitan Kolejorza chwilę przed zmianą był opatrywany przez fizjoterapeutów. Szwed wrócił na plac gry, jednak po krótkim czasie w jego miejsce pojawił się Filip Szymczak. - Na pierwszy rzut oka wygląda to poważnie - powiedział podczas konferencji John van den Brom. Niebiesko-białych teraz czeka dwutygodniowa przerwa spowodowana zgrupowaniami reprezentacji.

Napoli – Lazio. Gol Zielińskiego. WIDEO (Eleven Sports)

Piotr Zieliński znów był czołową postacią SSC Napoli. Polak strzelił gola w starciu z Lazio, miał też kilka szans na kolejne trafienia, poza tym kreował akcje i dogrywał świetne piłki partnerom. To jednak okazało się zbyt mało. Neapolitańczycy, choć wyraźnie dominowali, ostatecznie przegrali z do bólu pragmatycznymi rzymianami 1:2. To pierwsza ligowa porażka mistrzów Włoch w tym sezonie.