2023

Новости за 05.10.2023

Czterech piłkarzy PSG zostało zawieszonych

Polsatnews.pl (sport)

Czterech piłkarzy Paris Saint-Germain zostało zawieszonych na jeden mecz, a trybuna Auteuil na paryskim stadionie będzie zamknięta dla kibiców na jedno spotkanie - poinformowała AFP, powołując się na przewodniczącego komisji dyscyplinarnej ekstraklasy francuskiej (LFP) Sebastiena Deneuxa.

Zwycięstwo Aston Villi ze Zrinjskim

Legioniści

W drugim czwartkowym meczu grupy E Aston Villa pokonała na własnym stadionie Zrinjski Mostar 1-0. Do przerwy był bezbramkowy remis. Anglicy przeważali przez większą część spotkania, ale zwycięską bramkę udało im się zdobyć dopiero w doliczonym czasie drugiej połowy. Po 2. kolejce wszystkie drużyny w grupie mają taką samą zdobycz punktową.

Ogromne męczarnie faworyta grupy. Gol w doliczonym czasie. Asysta Polaka

Sport w INTERIA.PL

Aż 94 minuty męczyli się piłkarze Aston Villi w meczu drugiej kolejki Ligi Konferencji Europy ze Zrjinskim Mostarem. Mistrz Bośni i Hercegowiny mądrze się bronił, ale w końcu nie dał rady. Bramkę na wagę trzech punktów zdobył John McGinn po asyście Matty'ego Casha. W grupie E wszystkie drużyny mają po trzy punkty.

Skandal podczas meczu Ligi Mistrzów! Kibice wdarli się do loży VIP

Do skandalu doszło podczas meczu Atletico Madryt - Feyenoord Rotterdam w meczu drugiej kolejki fazy grupowej Ligi Mistrzów. Pseudokibice holenderskiego zespołu wdarli się do loży VIP madryckiego stadionu. Według doniesień hiszpańskiej prasy sześć osób zostało aresztowanych.

LIVE!: AZ 1-0 Legia (KONIEC)

Legioniści

Bezpośrednią transmisję z meczu AZ Alkmaar - Legia Warszawa przeprowadzi stacja TVP Sport. W internecie spotkanie dostępne będzie na sport.tvp.pl i viaplay.pl. Początek o godz. 21:00.

Brutalny faul w meczu Legii! Czerwona kartka po kopnięciu w głowę [WIDEO] - Fakt

Najważniejsze artykuły – Google News (com)

1. Brutalny faul w meczu Legii! Czerwona kartka po kopnięciu w głowę [WIDEO]  Fakt
  2. Ale numer. Niecodzienna sytuacja w grupie Legii  Sportowefakty
  3. Pekhart zabrał głos po meczu Legii. Wprost powiedział, co myśli  Sport.pl
  4. Legia Warszawa - Pascal Jansen: Byliśmy bardzo skoncentrowani  Legia.Net
  5. Legia Warszawa zawiodła w Alkmaar. Liczebna przewaga nie pomogła  Sportowefakty
  6. Zobacz wszystkie materiały w aplikacji Wiadomości Google

Nie pomogła gra w przewadze. Porażka Legii w Alkmaar - polsatsport.pl

Najważniejsze artykuły – Google News (ru)

1. Nie pomogła gra w przewadze. Porażka Legii w Alkmaar  polsatsport.pl
  3. Nieskuteczna Legia Warszawa pokonana w Europie! Holendrzy obronili się grając w dziesięciu [WIDEO]  Meczyki.pl
  4. Legia strzeli gola? Od bierz 300 zł bonusu! - legionisci.com  Legionisci.com
  5. Zmarnowana szansa Legii Warszawa! Brutalny atak i czerwona kartka rywali  Przegląd Sportowy Onet
  6. Zobacz wszystkie materiały w aplikacji... Читать дальше...

Legia Warszawa przegrała na wyjeździe z AZ Alkmaar. Przez pół godziny grała w przewadze - TVP SPORT

1. Legia Warszawa przegrała na wyjeździe z AZ Alkmaar. Przez pół godziny grała w przewadze  TVP SPORT
  3. AZ Alkmaar - Legia Warszawa NA ŻYWO. Wicemistrzowie Polski po kolejną wygraną! - Przegląd Sportowy  Przegląd Sportowy Onet
  5. Ale numer. Niecodzienna sytuacja w grupie Legii  Sportowefakty
  6. Zobacz wszystkie... Читать дальше...

Nie pomogła gra w przewadze. Porażka Legii w Alkmaar

Legia Warszawa musiała uznać wyższość AZ Alkmaar w spotkaniu drugiej kolejki fazy grupowej Ligi Konferencji. Podopieczni Kosty Runjaicia przegrali na wyjeździe 0:1. Warto wspomnieć, że od 65. minuty meczu zespół wicemistrza Polski grał w przewadze po czerwonej kartce dla Mayckela Lahdo.

Legia robiła, co mogła. Walczyła do samego końca z faworytem

Sport.pl

Legia Warszawa jak równy z równym walczyła z AZ Alkmaar w wyjazdowym meczu drugiej kolejki fazy grupowej Ligi Konferencji Europy. Tuż po przerwie to jednak gospodarze wyszli na prowadzenie, korzystając z niskiego wzrostu Patryka Kuna. Mimo że wicemistrzowie Polski ostatnie pół godziny grali w przewadze, to do Warszawy wracają bez punktów. Mocno szwankowało ostatnie podanie, przez co aż osiem strzałów legionistów zostało zablokowanych.

Jak chcą zmanipulować wybory 2023 roku

wPolityce

Autorem profrekwencyjnej akcji, która de facto była akcją antypisowską („zmienić kraj" gdy u władzy jest PiS oznaczało głosowanie na opozycję), była Fundacja Obywatelskiego Rozwoju założona kilka miesięcy wcześniej przez Leszka Balcerowicza.

Legia Warszawa zawiodła w Alkmaar

SportoweFakty.wp.pl

Na nic zdała się gra w liczebnej przewadze. W meczu 2. kolejki Ligi Konferencji Europy Legia Warszawa przegrała w Alkmaar z AZ 0:1.

Remis był w zasięgu

Legioniści

Legia Warszawa przegrała na wyjeździe z AZ Alkmaar 0-1 w spotkaniu 2. kolejki fazy grupowej Ligi Konferencji Europy. Jedyny gol padł kilka minut po rozpoczęciu drugiej połowy za sprawą Vangelisa Pavlidisa. "Wojskowi" podjęli walkę z holenderskim zespołem, jednak nie potrafili stworzyć sobie zbyt wielu klarownych okazji bramkowych. AZ nie okazało się aż tak groźnie, jak można było przypuszczać przed pierwszym gwizdkiem.

Legia sprowadzona na ziemię. Nie pomogło nawet „czerwo” dla rywala

Piłkarze Legii Warszawa wrócą z Holandii z poczuciem niewykorzystanej szansy. Byli oni bowiem równorzędnym rywalem dla AZ, momentami prezentowali się nawet lepiej od gospodarzy, ale ostatecznie z Alkmaar wyjeżdżają bez choćby jednego punktu dopisanego do swojego dorobku. Miejscowi wygrali 1:0, choć skromnej przewagi musieli przez pół godziny bronić w dziesiątkę.

Conor McGregor podjął sensacyjną decyzję

Sport.pl

Wszystko wskazuje, że Conor McGregor już niedługo wróci do klatki UFC. Irlandczyk, który w przeszłości był podwójnym mistrzem amerykańskiej federacji, ogłosił na Instagramie, że ponownie będzie objęty programem USADY, która bada zawodników UFC pod kątem obecności dopingu. - Przesłałem moje dokumenty do Novitzky'ego. Piłka się toczy. Do zobaczenia wkrótce" - Irlandczyka cytuje serwis www.mirror.co.uk.

ATP 1000 w Szanghaju. Jutro spotkanie Huberta Hurkacza. Stawką meczu trzecia runda. Rywalem Australijczyk Kokkinakis

Dziennik Polski

W piątek Hubert Hurkacz rozpocznie turniej ATP 1000 w Szanghaju. W drugiej rundzie rywalem Polaka będzie Thanasi Kokikinakis, z którym mierzył się trzykrotnie. W sześciu przypadkach set kończył się tie-breakiem. Wrocławianin w Rolex Shanghai Masters zadebiutował w 2018 roku. Rok później znalazł się w trzeciej rundzie turnieju. To trzeci występ Polaka w Szanghaju. Zobacz gdzie i o której.

Polska zagra bez Lewandowskiego. „Test dojrzałości taktycznej dla Michała Probierza”. WIDEO

Robert Lewandowski z powodu kontuzji opuści najbliższe mecze reprezentacji Polski w eliminacjach Euro 2024. - Będzie to test dojrzałości taktycznej dla Michała Probierza, który znalazł się w trudnej sytuacji. W debiucie nie będzie mógł liczyć na swojego kapitana. – powiedział dziennikarz Interii Sport, Jakub Żelepień na antenie Polsatu News.