31

Новости за 19.05.2024

Пионири Партизана шампиони Србије!

Кошаркашки савез Србије

БАЊИЦА МЕГА – ПАРТИЗАН 64:70 (20:20, 22:17, 12:18, 10:15) Пионири Партизана су нови шампиони Србије! Они су у великом финалу завршног турнира у препуној дворани у Ариљу, у сјајној кошаркашкој атмосфери, савладали Бањицу Мегу и стигли до трофеја. Одлична утакмица виђена је вечерас у Ариљу. Прва четвртина протекла је у потпуно изједначеној игри, уз добре [...]

Јуниорке Меге поново шампионке Србије!

ЦРВЕНА ЗВЕЗДА – МЕГА АРТ 78:82 (22:15, 17:20, 7:16, 26:21, 6:10) Јуниорке Меге Арт одбраниле су титулу шампионки Србије, пошто су у неизвесном финалу завршног турнира у Оџацима после продужетка биле боље од вршњакиња из Црвене звезде. Меч је почео прилично изједначено, уз неколико промашаја на обе стране, да би Звезда после пет минута игре [...]