2024

Новости за 26.01.2024

ЦСКА с категорична победа в Монтана

24 часа

Волейболистите на ЦСКА записаха осма победа в първенството, след като биха категорично домакина "Монтана" с 3:0 (25:22, 25:19, 25:17) в последния двубой от 12-и кръг на първенството. "Червените" са четвърти с 23 точки (8 победи, 4 загуби), монтанчани са пети с 22 точки и същия баланс. Най-резултатен бе "червеният" Страхиня Бързакович със 17 т

Докато Семерджиев сменя версии кой е карал джипа му със 166 км/ч, почина бабата на една от жертвите

24 часа

Смъртта на ищцата отложи делото, на него беше призована тайнствена дама, за която той твърди, че била в колата  Имало и втора жена - не я познавал, полицията не може да я открие Бабата на едно от двете убити от Георги Семерджиев момичета не доживя окончателна присъда срещу пияния и дрогиран мъж. Това стана ясно в четвъртък в Апелативния съд в