29 30
31

Новости за 02.08.2020

Kajakářka Kudějová má Tokio, o reprezentaci 2020 mezi slalomáři je rozhodnuto

Kajakářka Kateřina Kudějová si výbornou jízdou na 4. Českém poháru Skupiny ČEZ vyjela místo na olympiádě v Tokiu. Největší konkurentku české nominace Veroniku Vojtovou porazila o 2,45 vteřiny. V dalších kategoriích se v nominace nejlépe dařila Prskavcovi mezi kajakáři, Rohanovi mezi kanoisty a Fišerové mezi kanoistkami.

Kanoista Fuksa získal po dvou letech opět sedm zlat

V ruce držel sedm zlatých medailí, které se leskly ve světle velké obrazovky. Kanoista Martin Fuksa podruhé v kariéře ovládl na mistrovství republiky všechny disciplíny, do nichž mohl nastoupit. Vyhrál všechny individuální závody na kilometru, pětistovce i dvoustovce, na stejných tratích uspěl i na deblkanoi s mladším bratrem Petrem. Šampionát pak oba završili zlatou jízdou na čtyřkanoi s Filipem Dvořákem a Antonínem Zalubilem. Čtyři zlata získali vedle Petra Fuksy také kajakář Josef Dostál a kajakářka Anežka Paloudová. Читать дальше...