25
26 27 28 29 30

Новости за 08.06.2023

Maratonci se představili na SP v Ruse, Večeř získal dvě medaile

O víkendu 3. a 4. června se česká maratonská výprava vydala na Světový pohár v bulharském Ruse. Sobotní program patřil krátkému závodu, v neděli se závodníci představili v maratonu. Junior Karel Večeř získal na kajaku dvě medaile, kajakářka Kateřina Mílová obsadila dvakrát pátou pozici.

Prskavec v Troji ovládl kvalifikaci kajakářů, do semifinále míří všechny české lodě

Úvod domácího Světového poháru ve vodním slalomu v Praze-Troji vyšel českým reprezentantům na sto procent. Z první příčky v kvalifikaci míří do pátečního semifinále kajakář Jiří Prskavec, Jakub Krejčí obsadil šesté místo a Vít Přindiš jedenácté. Mezi ženami skončila pátá Tereza Fišerová, do semifinále postoupila z čtrnáctého místa Antonie Galušková a z osmnáctého Amálie Hilgertová. Už zítra čeká šestici českých závodníků souboj o medaile.