Июнь
2017

Новости за 24.06.2017

U-21 EM-i poolfinaalides kohtuvad igipõlised rivaalid

Kuni 21-aastaste noormeeste jalgpalli Euroopa meistrivõistlustel selgusid laupäeval viimased kaks poolfinalisti. Saksamaa kaotas küll Itaaliale 0:1, kuid pääses koos itaallastega alagrupist edasi.

U-17 võrkpallikoondis ei loovutanud geimi ka Leedule

Eesti kuni 17-aastaste (sündinud 2001 ja hiljem) noormeeste koondis jätkab Ukrainas toimuvaid EEVZA meistrivõistlusi edukalt, püsides kolme mängu järel täiseduga. Täna Leedu eakaaslastest üle olnud Eesti noormehed lõpetavad turniiri pühapäeval Ukraina vastu.

Läti korvpallinaiskond pääses esmakordselt MM-ile

Laupäeval tehti Prahas lõunanaabrite korvpalliajalugu, kui Läti naiste korvpallikoondis kindlustas esmakordselt koha maailmameistrivõistlustel.

Egiptuse politsei nurjas terrorirünnaku kirikule

Egiptuse politsei teatas laupäeval, et neil õnnestus nurjata terrorirünnak kirikule ja vahistada kuus seda kavandanud meest.

Jääger ja Valerenga võitsid kaotusseisust

Enar Jäägeri koduklubi Oslo Valerenga alistas Norra kõrgliiga 14. voorus Lilleströmi 3:1. Jääger tegi kaasa kõik 90 minutit.

ERR Brüsselis: toidufestivali raames said võimaluse ka põgenikest kokad

Aasta eest Pariisis alguse saanud põgenike toidufestival laienes tänavu enam kui tosinasse Euroopa pealinna. Brüsseli restoranide köökides võtsid sel puhul kohad sisse kaheksa professionaalset kokka, kelle argipäev möödub muidu põgenikelaagris.

Saaremaal jäi linnupesa tõttu jaanilõke süütamata

Saaremaal Võhma külas jäi jaanilõke süütamata, kuna lind oli endale sinna varakult kokku varutud kändude ja puitmaterjali vahele pesa teinud.

ВИДЕО МАТЧА: сборная России проиграла Мексике

Сборная России по футболу со счетом 1:2 проиграла команде Мексики в заключительном матче группового этапа и завершила выступление на Кубке конфедераций.

VIDEO | Akinfejevi eksimus maksis Venemaale karmilt kätte

Maailmajagude karikaturniiril langes võõrustajariik Venemaa 1:2 kaotusega Mehhikole edasisest konkurentsist. Aleksandr Samedovi 25. minuti väravale vastasid 30. minutil Nestor Araujo ning 52. minutil Hirving Lozano.

VIDEO | Portugal lõi Uus-Meremaale neli vastuseta jäänud väravat

Maailmajagude karikaturniiril kindlustas valitsev Euroopa meister Portugal 4:0 võiduga Uus-Meremaa üle koha poolfinaalis. Portugali väravad lõid 33. minutil Cristiano Ronaldo, 37. minutil Bernardo Silva, 80. minutil Andre Silva ning 90+1. minutil Nani.