Июнь
2018

Новости за 17.06.2018

VAATA OTSE | Šveits viigistas Brasiilia vastu seisu

Jalgpalli MM-finaalturniiri neljandal päeval lähevad E-alagrupi teises mängus Rostovis vastamisi viiekordne maailmameister Brasiilia ja Šveits. Mängu avavile antakse kell 21. ETV jalgpallistuudio alustab kell 20.30.

TÄNA OTSE | Viiekordne Brasiilia läheb vastamisi Šveitsiga

Valitsev maailmameister Saksamaa põrus Mehhiko vastu

Jalgpalli MM-finaalturniiri F-alagrupi avamängus kaotas valitsev maailmameister Saksamaa Mehhikole 0:1. Kohtumise ainsa värava lõi 35. minutil Hirving Lozano.

VAATA OTSE | Valitsev maailmameister Saksamaa võtab mõõtu Mehhikoga

Jalgpalli MM-finaalturniiri neljandal päeval lähevad Moskvas F-alagrupi esimeses voorus vastamisi valitsev maailmameister Saksamaa ja Mehhiko. Mängu avavile antakse kell 18.00. ETV jalgpallistuudio alustab kell 17.30.

Serbia alistas Kolarovi iluväravast Costa Rica

Jalgpalli MM-finaalturniiri E-alagrupi avamängus alistas Serbia eelmise MM-i veerandfinalisti Costa Rica Aleksandr Kolarovi iluväravast 1:0.

VAATA OTSE | Costa Rica ja Serbia jätsid avapoolajal väravad löömata

Jalgpalli MM-finaalturniiri neljandal päeval lähevad E-alagrupi esimeses mängus Samaras vastamisi eelmisel MM-l veerandfinaali jõudnud Costa Rica ning Serbia. Esimesel poolajal kumbki meeskond vastase värava lukku lahti muukida ei suutnud.

Poola: Timmermans takistab katseid lahendada vaidlus EL-iga

Poola ametiisik süüdistas laupäeval Euroopa Komisjoni asepresidenti Frans Timmermansi selles, et too takistab katseid lahendada Varssavi vaidlus Euroopa Liiduga vastuoluliste kohtureformide üle.