Июнь
2018

Новости за 24.06.2018

Ennusta ja võida! Mitmendal minutil avatakse skoor?

Jalgpalli maailmameistrivõistluste raames on ERR-i spordiportaalis igal mängupäeval vaatajamäng, kus tuleb ennustada, mitmendal minutil lüüakse päeva viimases kohtumises esimene värav. Auhinnaks on jalgpalli maailmameistrivõistluste pall Adidas Telstar 18 (Match Ball Replica).

Tanel Kurbas siirdub Poola kõrgliiga klubisse

Pikaaegse Eesti korvpallikoondise ääremängija Tanel Kurbase karjäär jätkub uuel hooajal tugevas Poola kõrgliigas, kui ta liitub lõppenud hooajal põhiturniiril 14. koha saanud GTK Gliwice meeskonnaga.

Wauge'st sai noorim Aafrika MM-finaalturniiri väravakütt

Jalgpalli MM-finaalturniiri H-alagrupi teises kohtumises jäid Jaapan ja Senegal 2:2 viiki. Senegali teise värava autorist Moussa Wague'st sai noorim Aafrika jalgpallur, kes on MM-finaalturniiril värava löönud.

Kvitova teenis Birminghamis karjääri 25. turniirivõidu

Suurbritannias Birminghamis peetud tenniseturniiril kordas Petra Kvitova (WTA 8.) mullust võitu, kui alistas finaalis maailma 19. reketi Magdalena Rybarikova seisuga 6:4, 1:6, 6:2.

Türgi valimisi juhib Erdogan

Türgi president Recep Tayyip Erdoğan juhib pea veerandi häälte kokkulugemise järel kindlalt pühapäeval peetud presidendivalimisi, teatas riigimeedia, mille andmeil on Erdoğani toetusprotsent praeguse seisuga 59 ja tema lähirivaalil Muharrem Incel ilmalikust vabariiklikust rahvaparteist (CHP) 27.

Türgi president Erdogan loodab valimistel oma võimu kinnistada

Türklased valisid täna parlamenti ja presidenti. Riigipea Recep Tayyip Erdogan loodab kinnistada oma senist võimu, opositsioon eesotsas vabariikliku erakonna esinumbri Muharrem Incega püüab aga vältida viimasegi sõnaõiguse kaotamist. Indrek Lepik