30
31

Все новости

Денис Мірошніченко: Сьогодні ми заслужили на перемогу, віддали всі сили

Захисник “Дніпра-1” Денис Мірошніченко дав коментар телеграм-каналу “Дніпрянин” у якому підвів підсумки матчу з криворіжцями – Вітаю з перемогою, нарешті зняли прокляття останніх хвилин та витримали цей останній штурм. Як Ви вважаєте, чому в першому таймі було стільки браку у довгих передачах? – Дякую за привітання. Це у нас перша перемога в цьому році домашня. […]

УПЛ. 27-й тур. СК Дніпро-1 — Кривбас. Пряма трансляція

УПЛ 2023/24. 27 тур.6 травня. 13:00. Дніпро. «Дніпро-Арена»,Пряма трансляція – 2+2.«Дніпро-1» – «Кривбас» (Кривий Ріг)Головний суддя: Олександр Омельченко (Слов’янськ)Судді на лінії: Віктор Матяш (Донецька область), Олександр Корнійко (Миргород),Четвертий арбітр: Клим Заброда (Суми)Спостерігач арбітражу: Анатолій Абдула (Харків)Арбітр ВВА: Олексій Деревинский (Хмельницький)Асистент ВВА: Олександр Беркут (Суми)Спостерігач ВВА: Олег Плужник (Харків)Делегат УАФ: Олександр Дігтяр (Полтава)«Дніпро-1»... Читать дальше...