31

Новости за 08.03.2017

"Barcelona" futbolistu un fanu emocijas, paveicot neiespējamo. FOTO. VIDEO

Kasjauns.lv

(Ziņa papildināta 11:15) Spānijas futbola grands "Barcelona" trešdien UEFA Čempionu līgas astotdaļfināla atbildes mačā atspēlēja piecus vārtus, kompensācijas laikā iegūstot sev nepieciešamo uzvaru divu spēļu summā pār Parīzes "Saint-Germain" (PSG).

Pirmā valsts pasaulē: darbavietās Islandē nedrīkstēs šķirot cilvēkus

Kasjauns.lv

Islande kļūs par pirmo valsti pasaulē, kas darba devējiem noteiks par pienākumu pierādīt, ka atalgojums visiem darbiniekiem ir vienlīdzīgs neatkarīgi no viņu dzimuma, etniskās piederības, pilsonības vai seksuālās orientācijas, trešdien paziņoja Islandes valdība.

Karsuma trijnieks nokārto "Dinamo" uzvaru sērijas pirmajā mačā pret Znaroka SKA

Kasjauns.lv

Mārtiņa Karsuma pārstāvētā Maskavas "Dinamo" trešdien Kontinentālās hokeja līgas (KHL) Gagarina kausa izcīņas Rietumu konferences pusfināla pirmajā spēlē, pateicoties uzbrucēja Maksima Karpova trīs gūtiem vārtiem, viesos dramatiskā cīņā pagarinājumā ar 3:2 (1:0, 1:1, 0:1, 1:0) uzvarēja Oļega Znaroka un Harija Vītoliņa vadīto Sanktpēterburgas SKA.

Skandāls Krievijas TV šovā: pazemo dejotāju bez vienas kājas. VIDEO

Kasjauns.lv

Krievijā skandālu izraisījusi dejotāju Aļonas Šeņinas un Jevgēņija Smirnova uzstāšanās TV šovā „Slavas minūte”. Smirnovu, kuram ir amputēta kāja, noniecināja šova žūrijas locekļu izteicieni, kuros viņš tika apvainots „aizliegtu paņēmienu” – savas invaliditātes izmantošanā.

Ebreju kopienai nesokas ar atgūto namu sakopšanu. Naudu nes tikai viena ēka

Kasjauns.lv

Gadu pēc vairāku īpašumu atgūšanas Latvijas Ebreju draudžu un kopienu padome reāli izmanto un ieņēmumus gūst tikai no viena, bet pārējos, kas pamatā bija sliktā tehniskā stāvoklī, plānots sākt attīstīt divu, trīs gadu laikā, trešdien vēstīja raidījums "LNT Ziņas".

Kasjauns.lv

Tikai retais Latvijas hokeja draugs spēj aizmirst čehu tiesneša Antonīna Jeržābeka veikumu mūsu valstsvienības labā. Viņš 2014. gada pasaules čempionāta spēlē ar mājinieci Baltkrieviju apšaubāmā situācijā pieņēma lēmumu neieskaitīt Kaspara Daugaviņa vārtu guvumu mača pēdējā minūtē, kad mūsu komanda atradās iedzinējos ar 1:2 un laupīja sapni par ceturtdaļfinālu. Tagad sporta erudītu komanda ar zīmīgo nosaukumu "Jeržābeks" uzvarējusi prestižajā sporta zinātāju un mīlētāju erudīcijas spēlē "Sporta viktorīna".

Bēdīgi slavenā hokeja tiesneša Jeržābeka vārds atstāj vēl vienu ierakstu Latvijas sporta vēsturē. FOTO