2018

Новости за 09.12.2018

Bobslejisti Ķibermanis un Miknis vēlreiz izcīna sudraba medaļu Siguldā

Kasjauns.lv

Latvijas pilota Oskara Ķibermaņa vadītā bobsleja ekipāža svētdien Siguldā arī otrajās Pasaules kausa pirmā posma divnieku sacensībās izcīnīja sudrabu. Tikmēr otra Latvijas ekipāža ar jauno pilotu Ralfu Bērziņu un pieredzējušo stūmēju Intaru Dambi svētdien izcīnīja septīto vietu.

Rodions Kurucs paliek bez punktiem "Nets" uzvarā pār "Knicks"

Kasjauns.lv

Latvijas basketbolists Rodions Kurucs sestdien palika bez gūtiem punktiem, kamēr viņa pārstāvētā Bruklinas "Nets" komanda Nacionālās basketbola asociācijas (NBA) regulārā čempionāta mačā viesos ar 112:104 (30:23, 26:22, 38:32, 18:27) principiālā cīņā uzvarēja Ņujorkas "Knicks" vienību, kuras rindās savainojumu ārstē Kristaps Porziņģis.