Kasjauns.lv

Piektdien stundu pirms pusnakts (sestdien plkst.1 pēc Latvijas laika) Lielbritānija beidzot pamet Eiropas savienību (ES).

Indrašim divas rezultatīvas piespēles uzvarā pār Rīgas "Dinamo"

Kasjauns.lv

Spēle sākās vētraini un jau trešās minūtes sākumā pēc Kārtera Eštona piespēles gar vārtiem, Protapovičs ar metienu no tuvas distances atklāja rezultātu. Piecas minūtes vēlāk Igors Poligalovs bija pirmais pie atlēkušās ripas un raidīja to vārtos - 1:1. Perioda otrajā pusē divi maskaviešu hokejisti - Mihails Čaikovskis un pirmajos vārtos piespēlējušais Daniils Tarasovs - katrs saņēma pa desmit minūšu sodam, tādējādi labu laiku nevarēja palīdzēt komandai.

Par spridzināšanas draudiem Rīgā aizturēts vairākkārt sodīts vīrietis

Kasjauns.lv

Pirmdien, 27. janvārī, ap pulksten 13.00 kādā no Rīgā esošajām tiesas ēkām tika saņemta informācija par iespējamiem spridzināšanas draudiem. Kā jau ierasts šādās situācijās, tika veikta visu ēkā esošo darbinieku evakuācija. Pārbaudot ēku, informācija par drošības riskiem neapstiprinājās, savā "Facebook" kontā informē Valsts policija.

Nākamnedēļ Latvijā dažas dienas valdīs ziema

Kasjauns.lv

Darba nedēļas izskaņā un brīvdienās laika apstākļus noteiks ciklonu darbība, līdz ar to  debesis lielākoties klās mākoņi, kā arī teritorijas lielākajā daļā gaidāmi nokrišņi - lietus, slapjš sniegs, piektdien austrumos arī sniegs, informē Latvijas Vides Ģeoloģijas un Meteoroloģijas centrā.

"Blue Jackets" izsauc Kivlenieku atpakaļ uz NHL

Kasjauns.lv

Nacionālās hokeja līgas (NHL) vienība Kolumbusas "Blue Jackets" pēc Visu zvaigžņu spēles no Amerikas Hokeja līgas (AHL) atsaukusi latviešu vārtsargu Matīsu Kivlenieku, informē klubs.