30
31

Новости за 08.05.2024

Porażka przez duże P [FILM]

1.połowę przegraliśmy po bramkach po rożnym i dyskusyjnym karnym. Mszczonowianka oddała 3 celne strzały i pokonała nasz zespół 3-1 (2-0). Przez 50 mnut graliśmy w przewadze, a potem nawet 2 piłkarzy i niestety nie potrafiliśmy tego wykorzystać, na domiar złego daliśmy sobie strzelić w takiej sytuacji bramkę, a odpowiedzieliśmy tylko trafieniem honorowym Piotra Celińskiego.W rozwinięciu live i stream z meczu... ...

Porażka przez duże P

1.połowę przegraliśmy po bramkach po rożnym i dyskusyjnym karnym. Mszczonowianka oddała 3 celne strzały i pokonała Mazura 3-1 (2-0). Przez 50 mnut graliśmy w przewadze, nawet 2 piłkarzy i niestety nie potrafiliśmy tego wykrozystać, na domiar złego daliśmy sobie strzelić w takiej sytuacji bramkę, a odpowiedzieliśmy tylko trafieniem honorowym Piotra Celińskiego. W rozwinięciu live i stream z meczu... ...