27
28 29

Новости за 17.02.2024

Polonia bez szans z Arką, kolejna porażka na K6

Nie tak wyobrażaliśmy sobie powrót Polonii po przerwie zimowej. Nasz zespół przegrał na własnym boisku z Arką Gdynia 0:3. Wszystkie bramki padły w pierwszej połowie. Rywale szybko odebrali Polonii nadzieje na korzystny wynik. Po 12 minutach goście prowadzili już 2:0, a w w 28 minucie Arka zamknęła mecz. Goście zaatakowali już w 1 minucie. Na szczęście strzał sprzed pola karnego był niecelny. Już jednak w 3 minucie Arka prowadziła 1:0. Prostopadłe podanie ominęło naszą linię...

Podsumowanie statystycznie rundy jesiennej Polonii II

Choć zeszły sezon Polonia II zakończyła na 3 miejscu, można było mówić o małym niedosycie. Strata do 2 miejsca, premiowanego awansem, wyniosła aż 13 punktów. Polonia II była jednak beniaminkiem, więc nie był to zły wynik, tym bardziej, że mierzyć trzeba było się z przestającym ligę KTS Weszło. W tym sezonie miało być lepiej, ale na razie do awansu droga daleka. Polonia II jesień zakończyła na szóstym miejscu i strata punktowa do wyższych pozycji jest...