23
24 25 26 27 28 29 30 31

Новости за 12.05.2024

Liderki bezlitosne dla Syrenek

Pecha mieli dziś nie tylko piłkarze pierwszej drużyny „Czarnych Koszul”. Polonistki nie sprostały dziś liderkom. Piłkarki Diamentów Warszawa rozbiły nasze „Syrenki” 6:0.  12.05.2024 r. MKS Polonia Warszawa – Diamenty Warszawa 0:6 (0:2) MKS: Julia Łopaciuk – Wiktoria Szymoniak, Małgorzata Kuratowska, Paulina Suchorowska, Amelia Rolka (58. Aleksandra Szot) – Wiktoria Naszkiewicz (71. Barbara Legutko), Natalia Płochocka, Karolina Gruszka (83. Weronika Miścichowska) – Patrycja Klimorowska, Malwina Mazur, Aleksandra Marciszewska (71. Читать дальше...

Polonia przegrała na własnym stadiony po raz kolejny, tym razem z Górnikiem Łęczna

Niestety poloniści kolejny raz zawiedli. Nasz zespół przegrał 0:2 z Górnikiem Łęczna. Rywale prowadzili do przerwy 0:1, a na początku drugiej części podwyższyli prowadzenie. Porażka mogła być wyższa, ale goście nie wykorzystali kilku dobrych okazji. Bramkarz rywali był natomiast właściwie cały mecz bezrobotny. Poloniści pierwszą okazję stworzyli sobie w 3 minucie. Na połowie rywali faulowany był Wojciech Fadecki. Niestety dośrodkowanie z wolnego było słabe i nie dotarło do żadnego z naszych zawodników. Читать дальше...