25
26 27 28 29

Новости за 15.02.2024

Iga Świątek - Karolina Pliskova. Relacja live i wynik na żywo

Iga Świątek i Karolina Pliskova zagrają ze sobą w półfinale WTA w Dausze. Która z zawodniczek będzie górą w tym starciu i zapewni sobie awans do wielkiego finału? Relacja live i wynik na żywo meczu Iga Świątek - Karolina Pliskova na Polsatsport.pl.

Zieliński w półfinale!

Jan Zieliński i Hugo Nys awansowali do półfinału debla w tenisowym turnieju ATP w amerykańskim mieście Delray Beach. W czwartek Polak i Monakijczyk pokonali w drugiej rundzie Argentyńczyka Guido Andreozziego i Meksykanina Miguela Angela Reyes-Varelę 6:2, 6:2.

ATP w Rotterdamie: Jannik Sinner - Gael Monfils. Relacja live i wynik na żywo

Jannik Sinner wrócił do pracy. Włoch, który po triumfie w Australian Open zrobił sobie kilka dni przerwy, od trudnego meczu rozpoczął zmagania w turnieju w Rotterdamie. 22-latek pokonał w dwóch setach reprezentanta gospodarzy - Botica van de Zandschulpa. O awans do ćwierćfinału Włoch zmierzy się z doświadczonym Gaelem Monfilsem. Relacja live i wynik na żywo meczu Jannik Sinner - Gael Monfils na Polsatsport.pl. Początek nie przed godziną 19:30.

ATP w Delray Beach: Jan Zieliński/Hugo Nys - Miguel Angel Reyes-Varela/Guido Andreozzi. Relacja live i wynik na żywo

Już dziś Jan Zieliński i Hugo Nys powalczą o półfinał turnieju ATP w Delray Beach. Polak i Monakijczyk w ćwierćfinale amerykańskiego turnieju zmierzą się z meksykańsko-argentyńskim deblem. Relacja live i wynik na żywo z meczu Jan Zieliński/Hugo Nys - Miguel Angel Reyes-Varela/Guido Andreozzi na Polsatsport.pl. Początek o godzinie 17:00.

Są oburzeni zachowaniem rywalki Świątek. Zamiast dłoni podała... (WIDEO)

Ostatnie tygodnie układają się po myśli Jeleny Ostapenko. Łotyszka wygrała w tym sezonie turnieje rangi WTA w Adelajdzie i w Linzu. 26-latka w Dosze również była jedną z głównych faworytek do zwycięstwa, ale odpadła już w drugim meczu z Wiktorią Azarenką. Po ostatniej piłce 11. tenisistka rankingu WTA wykonała gest, który zaskoczył samą Białorusinkę.