Polsatsport.pl (Tenis)
2024

Новости за 22.05.2024

Co za powrót do gry w trzecim secie! Magda Linette gra dalej w Strasburgu

Magda Linette awansowała do ćwierćfinału WTA w Strasburgu. Polska tenisistka pokonała 2:1 Jekaterinę Aleksandrową w 1/8 finału. Warto podkreślić, że w trzecim secie 32-latka przegrywała 1:3, po czym wygrała pięć gemów z rzędu i przechyliła szalę zwycięstwa na swoją stronę.

Magdalena Fręch - Marketa Vondrousova. Relacja live i wynik na żywo WTA w Strasburgu

Magdalena Fręch wygrała z Amerykanką Sloane Stephens 6:3, 6:3 w pierwszej rundzie tenisowego turnieju WTA 500 na kortach ziemnych w Strasburgu. Mecz trwał godzinę i 26 minut. Kolejną rywalką Polki będzie rozstawiona z nr 1 Czeszka Marketa Vondrousova, która miała wolny los. Relacja live i wynik na żywo na Polsatsport.pl.