20
21 22 23 24 25 26 27 28 29

Новости за 11.02.2024

Nagranie obiegło sieć! Weteran NBA wbił nietypową szpilkę w były klub

W ostatnim meczu ligowym koszykarze Milwaukee Bucks pokonali 120:84 ekipę Charlotte Hornets. Bohaterem spotkania został jednak koszykarz, który nawet na moment nie pojawił się na parkiecie. Mowa o Robinie Lopezie, który w bardzo nietypowy sposób postanowił zadrwić z klubu.

Porażka lidera Ekstraklasy!

Śląsk Wrocław przegrał z Pogonią Szczecin 0:1 w ostatnim niedzielnym meczu 20. kolejki PKO BP Ekstraklasy. Zwycięska bramka dla gości padła w drugiej połowie.

Wściekli kibice Bayernu Monachium ruszyli pod siedzibę klubu!

Bayern Monachium coraz bardziej oddala się od obrony mistrzostwa Niemiec. Zawodnicy Thomasa Tuchela przegrali w ostatniej kolejce być może najważniejszy mecz w tym sezonie z Bayerem Leverkusen. Aktualny lider niemieckiej Bundesligi pokonał rozbił bezradnych Bawarczyków aż 3:0.

Kadrowicz Nawałki zakończył karierę!

W przerwie meczu Śląsk Wrocław - Pogoń Szczecin doszło do pożegnania byłego reprezentanta Polski. Krzysztof Mączyński oficjalnie zakończył piłkarską karierę.

WTA w Dausze: Iga Świątek - Sorana Cirstea. Relacja live i wynik na żywo

Iga Świątek poznała swoją pierwszą rywalkę w turnieju WTA w Dausze. Polka zmierzy się z Rumunką Soraną Cirsteą. Dla broniącej tytułu liderki rankingu rywalka nie powinna stanowić większego zagrożenia. Zwłaszcza, że nasza zawodniczka ma szansę po raz pierwszy w karierze trzeci raz obronić tytuł turnieju rangi WTA. Relacja live i wynik na żywo z meczu Iga Świątek - Sorana Cirstea na Polsatsport.pl. Początek nie przed godziną 15:00.

Jagiellonia Białystok się nie zatrzymuje. Kolejne zwycięstwo

W dobrej formie po zimowej przerwie na boiska Ekstraklasy wrócili piłkarze Jagiellonii Białystok. Wicelider tabeli w 20.kolejce pokonał w Łodzi Widzew 3:1 (2:1). Dla gospodarzy była to czwarta ligowa porażka z rzędu.