20
21
22 23 24 25 26 27 28 29 30 31

Новости за 06.05.2024

"Krótka piłka": Ekstraklasa śmiechu warta. Nikt nie chce mistrzostwa, nikt nie nadaje się do europejskich pucharów. Z jakiego powodu?

Polska

Wyścig ślimaków o tytuł mistrza Polski, który obserwujemy w ekstraklasie – gdyby tak boleśnie nie świadczył o żałosnym poziomie – byłby nawet śmieszny. Przed każdą kolejką na finiszu pytanie nie brzmi bowiem: kto z czołówki się potknie i tym samym sprawi niespodziankę, tylko który z kandydatów do pucharów (ewentualnie) zapunktuje, gdyż to już od kilku tygodni stanowi zaskoczenie...

Rublow triumfatorem Mutua Madrid Open. To drugi tytuł Rosjanina w kategorii Masters [WIDEO]

Polska

Ósma rakieta świata, rosyjski tenisista Andrej Rublow pokonał zajmującego 35. miejsce w światowym rankingu Kanadyjczyk Felixa Auger-Aliassime'a 4:6, 7:5, 7:5 w finale Mutua Madrid Open i po raz drugi w karierze został mistrzem turnieju kategorii Masters ATP 1000. W 2023 roku zwyciężył także w turnieju na glinie w Monte Carlo. Był to też jego 15 tytuł ATP.