30
31

Новости за 17.03.2024

Kahevõistlus : Kristjan Ilves lõpetas finišispurdi toel hooaja pjedestaalil

Eesti sportlane Kristjan Ilves tuli hooaja viimasel kahevõistluse maailma karika etapil Trondheimis kolmandaks ja teenis kokkuvõttes viienda koha (1207 punkti). Ilves lõpetas MK-sarja kokkuvõttes viiendal kohal kolmandat hooaega järjest. MK-sarja üldvõidu oli juba varem kindlustanud Trondheimis mitte osalenud Jarl Magnus Riiber (Norra; 1870 punkti). Teise koha sai Stefan Rettenegger (1530), kolmanda Johannes Lamparter (1456).

Jürgen Lamp võitis kergejõustiku EM-il veteranide seas kulla

17.-23. märtsini toimuvad Poolas Torunis 14. kergejõustiku Euroopa meistrivõistlused veteranide seas. Oma esimese medali võitsid ka Eesti esindajad: M80 vanuseklassis võistlev Jürgen Lamp tuli kõrgushüppes Euroopa meistriks tulemusega 1 meeter 23 sentimeetrit. Hõbeda sellel alal ja vanuseklassis soomlane Kunto Viir (1.20 SB) ja pronksi iirlane Jim O’Sha (1.17, SB).

Montrealis algavad iluuisutamise maailmameistrivõistlused

Esmaspäeval 18. märtsil algavad Kanadas Montrealis maailmameistrivõistlused iluuisutamises. Võistlused toimuvad neljal alal: naiste üksiksõit, meeste üksiksõit, paarissõit ja jäätants. Eesti iluuisutajatest astuvad võistlustulle Niina Petrõkina ja Nataly Langerbaur, tänu Niina Petrõkina väga heale 9. kohale eelmise aasta maailmameistrivõistlustel saab Eestist sel aastal osaleda kaks sportlast. Meeste üksiksõidus esindab Eestit Euroopa meistrivõistluste hõbemedal Aleksandr Selevko. Jäätantsus […]

Igor Prins jätkab Pärnu JK Vapruse esindusmeeskonna tüürimist 2026. aasta lõpuni

Klubi juhatuse liige Karl Palatu: „Igor on aastaga kinnitanud meile seda, mida ennegi tegelikult teadsime – ta on ambitsioonikas professionaal, kes toob oskuslikult igas mängijas välja tema parima. Tal on motivatsiooni ja tahet kaasas käia ka jalgpalli üha muutuvate trendidega. Väga oluline on ka see, et Igoril on tugev soov oma kodulinna jalgpalli arendada. See teeb […]

Tennis: Daniil Glinka langes poolfinaalis välja

Trimbachi ITF-i M25 turniiril kaotas Daniil Glinka (5) poolfinaalis Antoine Hoangile (Prantsusmaa, 7) 6:7, 4:6. Prantslane mängib turniiri finaalis sakslase Mats Rosenkranziga (8, ATP 519.)