28
29 30

Новости за 07.04.2024

Eesti hokimeister selgub järgmisel laupäeval Narvas

Eesti jäähokimeister selgub järgmisel nädalavahetusel Narvas, sest Narva PSK ja Tartu Välk 494 vahelises finaalseerias on seis nelja mängu järel viigis 2:2. Seeria neljanda kohtumise võitis Narva võõrsil 10:2 (2:0, 5:2, 3:0). Protokoll. Viies mäng toimub 13. aprillil Narvas. Mäng algab kell 16:30.

Kaldvee ja Lill lõpetasid MK-etapi viiendal kohal

Eesti kurlingupaar Marie Kaldvee ja Harri Lill pidi Tšehhis toimunud MK-etapil leppima veerandfinaalini jõudmisega, kus eestlastel tuli vastu võtta valus kaotus Hiina koondiselt. Eestlased asusid veerandfinaalis mängu kindlalt juhtima ning neljanda vooru järel oli seis 5:1 Kaldvee ja Lille kasuks. Viiendas voorus mängu käik aga pöördus – vastane võitis kaks punkti ning röövis punkte lisaks […]

Bakuus OM kvalifikatsiooniturniiril jäid Eesti vabamaadlejad võiduta

Kehakaalus -86 kg avaringis kaotas Aimar Andruse 0:10 Venemaa maadlejale Artur Naifonovile (Tokyo OM pronks, 2x MM pronks, 3X Euroopa meister). Kehakaalus -74 kg kaotas Erik Reinbok 1:5 punktidega Dagestanis sündinud Rumeenia maadlejale Zurab Kaprajevile. Nii ei saanud ükski Eesti maadlejatest Bakuu turniirile olümpiapiletit.

Swim Open Stockholm: Eneli Efimova kaotas kogenud rootslannale 11 sajandiksekundiga

Rootsis jätkuva kõrgetasemelise ujumisvõistluse Swim Open Stockholm teisel päeval teenisid eestlased kolm medalit. 50m rinnuliujumise finaalis pidi Eneli Jefimova tunnistama rootslanna Sophie Hanssoni nappi paremust. Hanssoni võiduajaks märgiti 30,37, eestlanna kaotas talle 11 sajandikuga. Kolmandana lõpetas soomlanna Ida Hulkko tulemusega 30,81. Finaali kõrgest tasemest annab aimu ka fakt, et veebruaris toimunud MM-i finaali pääsemiseks pidi ujuma 30,69.  Teine finaalis ujunud […]