Добавить новость
smi24.net
Ohtuleht

Новости за 27.05.2023

PÄEVAHOROSKOOP: pühapäev, 28. mai

Ohtuleht 

Astroloog Maria Angel ennustab kosmilisi taevakehi vaadeldes, milline saab olema uus päev. Vaata, mida tähed sulle lubavad!

GALERII | Taanlane krooniti Tour of Estonia üldvõitjaks, Norman Vahtra eelmise aasta triumfi korrata ei suutnud

Ohtuleht 

Täna sõideti Tartus profiratturite velotuuri Tour of Estonia teine etapp, kus finišijoone ületas uhkes üksinduses taanlane Rasmus Bøgh Wallinn (Restaurant Suri - Carl RAS) ning ta krooniti ka üldvõitjaks. Kuigi viimasel ringil rebisid eestlased ette, siis kolm kilomeetrit enne finišit jäi Wallinn kättesaamatuks. Eesti koondist esindanud Norman Vahtra teenis üldarvestuses kolmanda koha, Tartu GP lõpetas parima eestlasena Aaron Aus (Tartu2024 Cycling Team).

HÄSTI! Tilga lõpetas Götzise esimese päeva isikliku rekordiga

Ohtuleht 

Karel Tilga alustas mainekat Götzise mitmevõistlust uhke isikliku rekordiga 100 meetri jooksus. Pahad ei ole olnud ka kaugushüpe ja kuulitõuge ja nii edestas ta kolme ala järel isikliku rekordi graafikut (8484 punkti) 55 punktiga. Mehe neljas ala ehk kõrgushüpe nurjus ja selle järel oli ta isikliku rekordi graafikust maas 38 punktiga, kuid päeva lõpetuseks sündis uus isiklik rekord 400 meetri jooksus ja nii on ta viie ala järel isikliku rekordi graafikuga võrreldes taas 12 punktiga plussis.Nurjunud kõrgushüpe röövis Tilgalt üksjagu punkte

Ohtuleht 

Karel Tilga alustas mainekat Götzise mitmevõistlust uhke isikliku rekordiga 100 meetri jooksus. Pahad ei ole olnud ka kaugushüpe ja kuulitõuge ja nii edestas ta kolme ala järel isikliku rekordi graafikut (8484 punkti) 55 punktiga. Ent mehe neljas ala ehk kõrgushüpe nurjus ja selle järel on ta isikliku rekordi graafikust maas 38 punktiga.

LUGEMISSOOVITUS | Tee rahaga rahu – Jaapani moodi

Ohtuleht 

Kui kõik Marie Kondo koristamise ja asjadest vabaks laskmise ideed on juba kasutust leidnud, aga näpud endiselt sügelevad, on hea jätk Ken Honda teos „Õnnelik raha“ (Rahva Raamat, 2023), kus Jaapani menukaim enesearengu õpetaja selgitab, kuidas rahaga sõbraks saada.

СМИ24.net — правдивые новости, непрерывно 24/7 на русском языке с ежеминутным обновлением *