2020

Новости за 01.02.2020

Ależ skok! Austriaczka z rekordem skoczni w Oberstdorfie! [WIDEO]

Sport.pl

Niesamowity skok dał austriackiej skoczkini Chiarze Hoelzl zwycięstwo w konkursie Pucharu Świata w Oberstdorfie. Zawodniczka w drugiej serii uzyskała aż 141,5 metra, czym ustanowiła nowy kobiecy rekord Schattenbergschanze. 22-latka ma wszystko, żeby stać się nową dominatorką w świecie skoków narciarskich kobiet.

"To była kradzież!" Prezes Atletico atakuje sędziego po meczu z Realem

Sport.pl

Sobotnie derby Madrytu zakończyły się zwycięstwem Realu 1:0. Po meczu głośno, a przynajmniej w biało-czerwonej części stolicy, było o niepodyktowanym rzucie karnym dla Atletico. Działacze Rojiblancos mocno skrytykowali pracę arbitra, oskarżając go o wypaczenie wyniku zawodów.

Maciej Kot na piątym miejscu w Planicy! Polak odbuduje formę na Puchar Świata?

Sport.pl

Maciej Kot zajął piąte miejsce w konkursie indywidualnym Pucharu Kontynentalnego w Planicy. Polak został wysłany na zawody tego cyklu po gorszym okresie w Pucharze Świata razem ze Stefanem Hulą, który w Słowenii nie awansował jednak nawet do drugiej serii. Czy zawodnicy kadry A odbudują swoją formę w zawodach "drugiej ligi"?

Real lepszy od Atletico w derbach Madrytu!

Sport.pl

Real pokonał Atletico 1:0 w w sobotnich derbach Madrytu. Jedynego gola zdobył Karim Benzema w 56. minucie. Zespół Zinedine'a Zidane po tej wygranej umocnił się na pozycji lidera La Liga.

Cztery gole w starciu Leicester City z Chelsea. Szalone 26 minut

Sport.pl

Chelsea Londyn zremisowała na wyjeździe z Leicester 2:2 (0:0) w meczu 25. kolejki Premier League, a wszystkie cztery gole padły między 46. a 71. minutą. Po tym spotkaniu "Lisy" mogą stracić dystans do drugiego w tabeli Manchesteru City.