Sport.pl
Ноябрь
2020

Новости за 08.11.2020

Trener Legii skomentował zwycięstwo z Lechem. "Zapamięta ten dzień do końca życia"

Sport.pl

- Kacper Skibicki? To dla niego fantastyczny dzień: zadebiutował w ekstraklasie, w Legii, zdobył bramkę i miał udział przy drugim trafieniu. Cieszę się bardzo razem z nim, z jego najbliższymi, że ten dzień zapamięta do końca życia - powiedział Czesław Michniewicz, trener Legii Warszawa, która w niedzielę pokonała Lecha Poznań 2:1.

Mioduski machnął rękami. Boruc wściekał się na kolegę. Wszyscy to słyszeli

Sport.pl

Denerwował się Dariusz Mioduski, denerwował się Artur Boruc. Denerwował się też Czesław Michniewicz, który już w przerwie meczu zdjął z boiska słabo grającego Joela Valencię. Ale na koniec była radość. Olbrzymia radość, bo Legia pokonała Lecha 2:1, mimo że przegrywała 0:1, strzelając zwycięskiego gola w ostatniej akcji meczu.

Stadion Lechii Gdańsk zmienia nazwę. "Nie możemy ukryć zdziwienia"

Sport.pl

Jak donosi portal stadionenerga.pl, firma Energa przestała być sponsorem tytularnym stadionu w Gdańsku. Obiekt nie będzie się już nazywał Energa Gdańsk. - Nie możemy jednak ukryć zdziwienia formą zakończenia tego partnerstwa. O decyzji Sponsora dowiedzieliśmy się z mediów, a dopiero później otrzymaliśmy oficjalne pismo od Energa SA - czytamy w komunikacie, który został opublikowany przez Zarząd Arena Gdańsk Operator.

Piłkarz Legii zakażony koronawirusem. Jeszcze jeden komunikat tuż przed meczem

Sport.pl

Legia Warszawa poinformowała, że w sobotę jeden z piłkarzy otrzymał pozytywny wynik testu na obecność SARS-CoV-2. Zawodnik od piątku przebywa w izolacji. Godzinę przed rozpoczęciem spotkania z Lechem Poznań klub informował, że niejednoznaczny wynik testu otrzymał Tomas Pekhart. Kilkadziesiąt minut później Legia przekazała, że Czech otrzymał negatywny wynik testu i będzie mógł powrócić do treningów.