2018

Новости за 27.06.2018

Klątwa mundialu. Kolejny mistrz świata nie wychodzi z grupy [WIDEO]

TVP.INFO

Klątwa mundialu trwa od 1998 roku. Właśnie wtedy po mistrzostwo świata sięgnęła reprezentacja Francji. Cztery lata później nie wyszła z grupy. W kolejnych latach taki sam los spotkał Włochy oraz Hiszpanię. Teraz Niemcy, aktualni mistrzowie świata nie dali rady przejść do 1/8 mistrzostw. Przypadek?

Prezes PiS skomentował deklarację Polski i Izraela

TVP.INFO

Oczywistym celem tego dokumentu jest pokazanie światu, również naszym społeczeństwom, że doszliśmy w tej sprawie do porozumienia - powiedział prezes PiS Jarosław Kaczyński "Gazecie Polskiej", odnosząc się do podpisania przez Polskę i Izrael wspólnej deklaracji.

Mimo porażki ze Szwecją, Meksyk przechodzi przez fazę grupową. Skrót meczu [WIDEO]

TVP.INFO

Wynik 0:3 dał Szwecji awans do 1/8 mistrzostw świata w Rosji. Smutek Meksyku nie trwał długo, ponieważ dzięki fatalnemu występowi Niemców, piłkarze z Ameryki również przechodzą dalej. Gole dla Szwedów zdobywali: Ludwig Augustinsson w 50' oraz Andreas Granqvist w 62 minucie. Edson Alvarez dołożył trafienie samobójcze.

Nic się nie stało... Niemcy odpadają z mistrzostw! Skrót meczu [WIDEO]

TVP.INFO

W ostatniej kolejce fazy grupowej mistrzostw świata w Rosji doszło do sensacji. Aktualni mistrzowie świata jadą do domu po przegranym meczu z reprezentacją Korei Płd. Gole dla Azjatów padły w doliczonym czasie gry. Do niemieckiej bramki trafiali Young-Gwon Kim w 93. iz Heung-Min Son w 97. minucie spotkania.